Generali Ubezpieczenia

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

(35 opinii)

Generali Direct jest marką handlową Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. należącego do Grupy Generali. Grupa Generali jest pod względem wielkości trzecim w Europie międzynarodowym koncernem ubezp…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

35 Opinie

użytkownik
Ocena:
1. Celowo opóźnili zwrot ubezpieczenia za 5 miesięcy ze sprzedanego auta, (inny paragraf w wypowiedzeniu umowy). 2. Żądanie zapłaty za pośrednictwem windykacji (Kruk) za polisę OC której nigdy nie miałem. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Mimo że od 14 miesięcy nie jestem posiadaczem auta---sprzedałem go,i wyrejestrowałem w komunikacji,,,to wciąż dostaje ponaglenia,,o zapłatę składki OC---paranoja,,,jeden wielki bałagan,,,i jeszcze oddali mój rzekomy dług,do firmy windykacyjnej,,,,NIGDY WIĘCEJ GENERALI,,, skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Półtorej miesiąca czekam na potwierdzenie ubezpieczenia po zakupie samochodu i przesłaniu wszystkich dokumentów. Zbywanie klienta przez telefon przez pracowników którym się nawet na maila odpisać nie chce. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jestem super zadowlona z ich usług. przeszłąm z pzu do nich i w zasadzie ubezpieczyłam wszytsko. teraz zastanawiam sie nad ubezpieczeniem na życie, duzo negatywnych opinii jest ale ja słyszłam sporo dobrego od znajomych. Zresztą sama tez mam dobre wrazaenia. Nie wiem.... sama. ubezpieczenie domu i samochodu POLECAM. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Moją sprawą zgodził się zająć nawet Rzecznik Ubezpieczonych. Oszczędzałem w GENERALI przez 15 lat w Otwartym Funduszu Emerytalnym, gdy po 15 latach zdecydowałem się przenieść do ING, i zażądałem wypłaty wartości wykupu polisy. NIE ODPOWIEDZIELI NA ŻADNE PISMO NIE ODDALI PIENIĘDZY, zaś przez pośrednika dowiedziałem się że muszę się udać do centrali, lub pismo napisać przez Notariusza. W piśmie do rzecznika odpowiedzieli że moja rezygnacja nie była kompletna, bez wyjaśnienie o co chodzi, mnie olewają dalej i nie odpowiadają. Tak więc radzę przejść do innej firmy, bo oni tylko przyjmują pieniądze, zaś przy wypłacie to tylko sąd lub Rzecznik Praw Ubezpieczonych, niestety Rzecznik to droga długa, za każdym pismem jest 30dni czekania - trwa to już kilka miesięcy i końca nie widać... skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Najgorsza firma jaka może być!!!\\\\r\\\\nW zyciu nie spotkałam gorszej firmy ubezpieczeniowej. Źle informują o sompletowaniu dokumentacji wogóle odbijanie piłeczki od poszkodowanego do sprawcy . Ponad miesiąc czasu oczekiwania na decyzję, a w końcu wniosek odrzucony. Porażka!!!\\\\r\\\\nZADNEJ GWIAZDKI BYM NIE UZNAŁA skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Walczę o odszkodowanie z O.C. sprawcy wypadku. Minął już 133 dzień bez odszkodowania. W 90 dniu napisali pismo z odmową wypłaty odszkodowania ze względu na brak potwierdzenia ze strony sprawcy. Oczywiście oświadczenie wypisane na miejscu zdarzenia. Sprawca nie dostał żadnego listu z prośbą o potwierdzenie okoliczności. Jestem w stałym kontakcie z nim. Sami ze sprawcą wypisaliśmy oświadczenie o okolicznościach kolizji podpisane przez niego i dostarczyłem do nich mailem i potwierdzili że mają już komplet dokumentów ale cały czas zero decyzji!!! Ani pieniędzy. Dostarczyłem oświadczenie już 3 tygodnie temu. Nie wiem co robić... NAJGORSZA GENERALI!!! OSZUŚCI. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Witam Nie polecam wręcz odradzam korzystanie z usług generali. Towarzystwo po szkodzie komunikacyjnej zachowuje się jakby klient byłby "szkodnikiem" , infolinia całkowicie nie odpowiedzialna (aczkolwiek kontakt natychmiastowy nie trzeba czekać ). Wycena szkody zrobiona dokładnie 30 dnia po oględzinach ( czyli dokładnie tyle ile mają na to prawnie czasu w innych firmach zajmuje to max 10 dni ) oraz bardzo skutecznie zaniżona ( po konsultacji z rzeczoznawcą który zauważył mnóstwo nieprawidłowości wystąpiliśmy na drogę sądową ). Dodam że nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc z strony tej firmy przekonałem się na swoim przykładzie, zależało mi na czasie ponieważ nie mogłem usunąć szkody przed wyceną i pomimo moich telefonów i ich zapewnień że wycena będzie dosłownie "za chwile" oraz po tak zwanych " monitach do przełożonego" pracownika który robi wycene nic całkowicie się nie przyśpieszyło tylko teksty typu " no rzeczywiście coś to długo trwa " Po moich doświadczeniach okazało ssię że nie jestem odosobnionym przypadkiem ! Więc jeżeli się u nich ubezpieczysz to nie licz na rzetelną wycenę oeraz na to że odszkodowanie otrzymasz w szybkim czasie ODRADZAM PRZESTRZEGAM !! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Kompletne dno. Zalało mi dom z powodu ulewnego deszczu. Pomimo ubezpieczenia w zakresie rozszerzonym odmówiony wypłaty odszkodowania. 35 punktów w których zalanie nie obowiazuje miedzy innymi wodą deszczową. Chore. Nie polecam krętaczy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Totalna PORAŻKA - składki zdzierają, sobie prowizję naliczają a zysków jakoś nie widać. w ciągu kilku lat straciłem ponad 2 tyś. zł. Jeśli coś potrzebujesz od nich to brak jakiegokolwiek kontaktu. Na wysyłane uwagi odpowiedź lakoniczna za miesiąc. skomentuj opinię »
Dodaj opinię