Generali Ubezpieczenia

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

(35 opinii)

Generali Direct jest marką handlową Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. należącego do Grupy Generali. Grupa Generali jest pod względem wielkości trzecim w Europie międzynarodowym koncernem ubezp…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

35 Opinie

użytkownik
Ocena:
Produkt: Ubezpieczenie na życie z inwestycją kapitałową. Do siebie mam pretensję, że się dałem wkręcić, nie przeczytałem dokładnie polisy itp. Sprzedawca powtarzał jak mantrę 5 lat... okazało się, że 5 lat to muszę wpłacać a drugie 5 aby nie stracić wkładu. Opłata likwidacyjna spada od 90 % do 0.. właśnie przez 10 lat. To ku przestrodze. Kilka słów o sposobie funkcjonowania obsługi rachunku, np. przeksięgowanie kwot między rachunkami wymaga listu poleconego... Przypadek. Składka kwartalna opłacona przeze mnie w części przelewem, druga część miała się przeksięgować z rachunku dodatkowego na poczet składki. Chcąc ominąć wysyłanie listu poleconego udałem się do centrali. Złożyłem wniosek. Owszem z rachunku dodatkowego kwota zeszła ale na poczet składki już nie... Aktualnie szukają co się z nimi stało. Oczywiście do momentu wyjaśnienia sytuacji opłacona składka przelewem sobie czeka "w poczekalni" aż cała kwota składki zostanie uzupełniona. Innymi słowy do tego czasu nie mam dostępu do tych środków. Taka sama sytuacja jest w przypadku zapłaty składki wcześniej niż dzień zapadalności, również jest nietykalna do tego czasu. Leży sobie i zarabia dla Generali na overnightach... Nie polecam. Jeszcze tylko 6,5 roku.... :( F...k skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jak chcecie mieć problemy przy szkodzie, to polecam. Słowem dramat skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
nie polecam tej firmy jeśli nie chcecie walczyć z niekompetencją brakiem wiedzy i narażać się na dodatkowe koszty. Komplikują wszystko szczególnie w OFE gdybym wiedziała ile nerwów i pieniędzy będzie mnie to kosztować nigdy nie wybrałabym tej firmy. całkowity brak profesjonalizmu o empatii nie wspomnę pozdrawiam skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Miałem mały wypadek a auto było ubezpieczone autocasco w Generali, za 3 dni był rzeczoznawca, wypłacili w zasadzie tyle ile trzeba było. Mam również w tej firmie program inwestycyjny oraz ubezpieczenie grupowe i jestem w pełni zadowolony. W szczególności godni polecenia są doradcy, naprawdę znakomita obsługa. Mały minus to problem z infolinią, czasem ciężko się dodzwonić. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Totalna porażka, likwiduję szkodę z oc sprawcy, nie odpowiadają na maile, nie potwierdzają odbioru. Rzeczoznawca przyjechał na oględziny i miał pretensje, że auto nie jest rozebrane skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
A sytuacja w ich łódzkich oddziałach jest taka że nie tylko traktują per noga klientów ale i swych agentów często nie płacąc im prowizji.Mam takich paru znajomych u nich.Przez to wielu agentów odeszło od nich do innych towarzystw no bo nie będą robic za darmo.Jest to najprawdopodobniej wina kierowników tych oddziałów. Niech Generali w Warszawie baczniej przyjrzy się ich działalności bo robią im jawną dywersje. Wiec czegóż tu żądac by traktowali na serio klientów. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Generali unika wypłat, brak informacji zwrotnych, wiecznie zawieszone komputery, przekierowywanie rozmów do osób, które nigdy nie odbierają. Takie jest Generali skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
LUDZIE CO TO ZA OPINIE TE OPINIE NA PEWNO PISALI PRACOWNICY Z GENERALI.NAPRAWA Z OC SPRAWCY OK ALE WARTOŚĆ NAPRAWY ZOSTAŁA ZANIŻONA TRZYKROTNIE WYCENILI MI NAPRAWĘ NA 1000ZŁ I WYSŁALI NA ADRES POCZTOWY 1000ZŁ BEZ VAT-U ŻE NIBY JEST TO KWOTA BEZSPORNA I ZAMKNĘLI SOBIE SPRAWĘ MAJA PODEJŚCIE WEŹ SOBIE KOLESIU JAŁMUŻNĘ I SIĘ OD NAS ODWAL. ZAZNACZYŁEM DOKŁADNIE W ZGŁOSZENIU SZKODY ŻE NAPRAW BĘDZIE BEZGOTÓWKOWA A CI PRZYSŁALI MI TYSIAKA I SIE CIESZĄ. DZWONIĄC NA INFOLINIĘ JAKAŚ DZIEWCZYNKA ZACZĘŁA NA MNIE KRZYCZEĆ WIĘC JEJ POWIEDZIAŁEM ŻEBY ZACHOWYWAŁA SIE GRZECZNIEJ BO JESTEM KLIENTEM A NIE JEJ KOLEGĄ. DOSTAĆ SIĘ DO LIKWIDATORA TO MASAKRA TRZEBA ZOSTAWIĆ SWOJE NAMIARY NA INFOLINII I MOŻE SZANOWNY PAN LIKWIDATOR ODDZWONI DO CIEBIE ZA KILKA DNI A JAK ODDZWONI TO TEŻ Z GĘBĄ WYSKAKUJE MYŚLĄC ŻE JEST NIE WIADOMO KIM A TY KIEROWCO JESTEŚ NIKIM ZA UBEZPIECZENIE SAMOCHODU TO POTRAFIĄ BRAĆ 2000 ZŁ ROCZNIE ALE UCZCIWIE WYCENIĆ I ZLIKWIDOWAĆ SZKODĘ TO JUŻ NIE. TAK JEST W GENERALI skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ubezpieczyłem w Generali Direct samochód- mają tam ludzi którzy wiedzą co sprzedają, profesjonalna obsługa i niska cena za ubezpieczenie. Polecam !!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ubezpieczyłam się przez internet i jestem bardzo zadowolona- szybko, bez formalności, cena konkurencyjna skomentuj opinię »
Dodaj opinię