Generali Ubezpieczenia

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

(35 opinii)

Generali Direct jest marką handlową Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. należącego do Grupy Generali. Grupa Generali jest pod względem wielkości trzecim w Europie międzynarodowym koncernem ubezp…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

35 Opinie

użytkownik
Ocena:
Do Generali przeszłam w zeszłym roku, mam ubezpieczony samochód razem z mieszkaniem w Gdańsku. Niedawno zgłaszałam szkodę w mieszkaniu, szybko i profesjonalnie. Byłam miło zaskoczona, że szkoda została uznana:) Dostałam list z wyceną. Mogę usunąć szkodę :) Koleżanka w innej ubezpieczalni miała podobną, ale jej odrzucili. Dlatego zostaję w Generali:). Powiem jeszcze, że wszyscy mi odradzali, że i tak Ci odrzucą i nie warto. Szkoda nie z mojej winy, to dlaczego mam nie zgłaszać. Cieszę się, że ubezpieczyłam mieszkanie:) skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
potwierdzam...miła i profesionalna obsługa agentów wyłącznych oddziału opolskiego.. dobre ubezpieczenia i cena...byle tak dalej skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Może miła obsługa ale cały system bo bani wiele problemów z dostępem przez internet nie polecam wręcz ODRADZAM!!!!!!!!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Profesjonalna obsługa agentów wyłącznych oddziału Łódzkiego skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Rewelacyjna obsługa polis przez internet - POLECAM. skomentuj opinię »
Dodaj opinię