Opinie o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe

użytkownik
~ Gosia  •  2019-04-15
Ocena:
Beznadziejna firma. Należy szeroko omijać. Obsługa jest dowodem na brak kompetencji . Kosztorys który przedstawili był napisany w języku rosyjskim, napisany na kolanie . Ta firma powinna zniknąć z polskiego rynku. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Rumburak   •  2019-01-30
Ocena:
Nie polecam!!!Najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe jakie do tej pory miałam okazję poznać.Za złamanie nogi i prawie 2 miesiące męczarni,dostałam 130 zł.Odradzam wszystkim!!!Omijać szerokim łukiem!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ andrzej  •  2018-12-29
Ocena:
Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. najpierw ie są wstanie zapewnić i auta zastępczego a potem odmawiają wpłaty odszkodowania za wynajem. prosby o kontakt pozostają bez odzewu. sprawa u adwokata jak się zakończy dam znać. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Alicja kopacz  •  2018-12-26
Ocena:
NIE POLECAM. Firma nie poważna olewa sytuację. Kolizje miałam 4.12 zgłosiłam sprawe 5.12 dostałam samochód 14.12 tak więc swój samochód do naprawy oddałam 15.12 mechanik po rozebraniu samochodu stwierdził dodatkowe szkody takie jak wiecie poszycia... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Tadeusz Kubacki  •  2018-12-12
Ocena:
Masakra, sąsiadka zalała mi sufit w kuchni , ubezpieczalnia nie wypłaci odszkodowania bo obecnie tam nie zamieszkuje - a co ma piernik do wiatraka dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ kam  •  2018-11-17
Ocena:
Jest to najgorsza firma ubezpieczeniowa działająca na polskim rynku. Uważam, że działalność tej firmy w Polsce powinna zostać zakazana. W kraju macierzystym (D) nie wyprawiają takich cudów. W Polsce robią co chcą. Słaby kraj, słabe prawo. ŻENADA.... zobacz całą opinię »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »