Informacje HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.

HORCUS INVESTMENT GROUP S.A. - informacje

HORCUS S.A. przywraca do życia obiekty dawnej architektury i nadaje im przedwojenną chwałę. Wybrane nieruchomości otaczamy szczególną opieką poprzez umiejętność przyjmowania dziedzictwa kultury, darowania życia na nowo i przekazania w ręce przyszłych właścicieli.

W naszej pracy jest trochę poezji, filozofii i intelektualnej przygody, a wszystko to ma na celu, aby ruinę przekształcić w perłę dziedzictwa kultury.

Dostrzegając tendencję do ultranowoczesności i tworzenia monumentalnych, przytłaczających otoczenie brył, koncentrujemy się na zachowaniu zabytkowej tkanki wybranych miejsc. Prowadzimy ciągły dialog przeszłości ze współczesnością, polegający na ożywianiu nieruchomości, co w końcowym efekcie prowadził do spektakularnej i przemyślanej kompozycji historycznej zabudowy.

Burzliwa historia nie szczędziła nam dramatów, co miało ogromny wpływ na spuściznę architektoniczną. Ceniąc bogactwo starej zabudowy, w nowej rzeczywistości pracujemy z konserwatorami, architektami, antykwariuszami, a czasami nawet z archeologami. Dokonujemy pełnej analizy historycznej w oparciu o archiwalne dokumenty. Stosujemy się do zaleceń konserwatora zabytków i architektów, którzy zwracają naszą uwagę na potrzeby wyeksponowania oraz renowacji zabytkowych elementów.

HORCUS S.A. to bez wątpienia nie tylko wyjątkowe i robiące wrażenie projekty, ale też świadectwo możliwości i potencjału tkwiącego w wybranych obiektach. To wielka skala przedsięwzięcia rewitalizacji historycznych budynków zachwycających bogactwem form i zaprojektowanych przez autorytety z branży architektonicznej,wnętrzarskiej i projektowej.

HORCUS S.A. stawia na dywersyfikację zastosowania połączenia trendów mieszkalnych, biurowych i usługowych z zabytkową substancją nieruchomości.

HORCUS S.A. to szeroka oferta działek, rezydencji, apartamentów oraz luksusowych mieszkań.

Źródło: strona instytucji

Dane teleadresowe HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.

Dane teleadresowe HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.

HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.
Pl. Piłsudskiego 3,
budynek Metropolitan
00-078 Warszawa

Kontakt telefoniczny:
(22) 449 01 17

Dostęp internetowy

Strona instytucji:
http://horcus.pl