Idea Getin Leasing

Dane teleadresowe:

CENTRALA:

Idea Getin Leasing S.A.
ul. Strzegomska 42b
53-611 Wrocław


Infolinia: 801 199 199
Strona internetowa:
https://www.ideagetinleasing.pl/
Serwis aukcyjny:
aukcje.ideagetin.pl
FB:
https://www.facebook.com/ideagetinleasing/

(17 opinii)

Idea Getin Leasing S.A. jest liderem finansowania środków transportu w Polsce i ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm. Wspiera rozwój polskich przeds…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

17 Opinie

użytkownik
Ocena:
Nikomu nie polecam tej firmy! Komunikacja z nimi - tragedia! Robią wszystko, aby ?wyrwać? dodatkowe pieniądze od klienta. ?Wymuszają? zakładanie polisy u nich za kwotę dwa razy wyższą niż normalnie. Nikomu nie polecam - uważajcie na tę firmę!!! skomentuj opinię (9) »
użytkownik
Ocena:
Mimo wszystko, ogólnie rzecz biorąc polecam. Bo chociaż przez pięć lat finansowania miałem z nimi kilka przypałów, to jednak można się jak coś dogadać jak człowiek z człowiekiem. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Uwaga na Idea Getin Leasing. Miałem stłuczkę z winy innego użytkownika czyli szkoda z OC, sprawcy. Idea geting leasing zaproponował naprawę przez ich partnera ale nie jest to ASO tylko warsztat \"Kowalskiego\". Zdecydowałem naprawiać samochód w ASO bo samochód na gwarancji. Efekt taki że muszę zapłacić 500 zł za to że samochód naprawi ASO!!!. Jak zawierałem nowe ubezpieczenie to już musiałem wykupić tam gdzie samochód będzie naprawiamy/kosztorysowany w ASO. Nie ma możliwości ubezpieczenia samochodu wg części zamiennych. [Moderacja] Nie polecam tej firmy, no chyba że chcesz aby idiotę z Ciebie robili. skomentuj opinię (7) »
użytkownik
Ocena:
TRAGEDIA!!! od 3 miesięcy nie można wyjaśnić problemu z księgowaniem pieniędzy aż skończyło się na wykupie samochodu.Nie polecam!!! Nie pracuje tam żadna kompetentna osoba!!! skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Mam w leasingu polowe sprzętów w swoim biurze, większość finansowane właśnie w idea getin. Na plus jest u nich: minimum papierologii, szybka decyzja, i w miarę przejrzysta oferta. Na minus: długi czas oczekiwania na załatwienie z pozoru błahych spraw, np. rozłożenia płatności ubezpieczenia na raty. Ogólnie jednak jestem zadowolony. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zapłaciłem za ostatnie faktury i robią problem z przeniesieniem własności - nagle doszukują się problemów bo przelew był zbiorczy za kilka umów mimo iż tak podano na infolinii, a wcześniej im to nie przeszkadzało. Poza tym robią wszystko żeby nie zaakceptować dużo tańszej polisy agenta ubezpieczeniowego mimo iż spełnia ich wymagania. Wymagają umocowania agenta, wniosków wysłanych z dużym wyprzedzeniem. Nauczony elastyczną obsługą w Santander Leasing wolę odrobinę dopłacić do raty i nie mieć problemów gdyby nie powyższe to wszystko byłoby w porządku. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Dramat!! Nie polecam!! gigantyczne opłaty za wszystko to jedno, a potem próba wykupu auta to już kompletny dramat!! w moim przypadku trwa trzeci miesiąc! [Moderacja] o zaksięgowanie spłaty musiałam się prosić, o wysłanie dokumentów auta - trzeba się upomnieć, wysłane dwoma oddzielnymi listami, a i tak brakowało w nich dokumentów niezbędnych do rejestracji auta!! po prośbie o brakujące dokumenty dosyłają coś zupełnie innego!! [Moderacja] skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Finansowanie przebiegło bez większych komplikacji. Jestem nawet skłonny polecić skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Warunki finansowania, procedury, jak i obsługa klienta przed i po sprzedażowan na zdecydowany plus. Na minus koszty ubezpieczenia, zdecydowanie lepszą ofertę można dostać w tym względzie od dealera. Na szczęście ubezpeiczenie można za niewielką opłatą transferować do firmy zewnętrznej. W mojej opinii zasłużone 4 na 5. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Powtórzę to co napisałem o leasingu w Idea Getin na ich Facebooku. Otóż jeszcze przed świętami zgłosiłem się do Idea Getin przez formularz kontaktowy z prośbą o ofertę finansowania auta. Ofertę otrzymałem dopiero wczoraj, więc w porównaniu do konkurencji czas oczekiwania był wydłużony. Na szczęście cała reszta na waszą korzyść. Warunki jak na razie dali mi w Idea Getin najlepsze, a to w sumie najważniejsze. Na plus także uproszczone procedury, brak tabeli opłat, oraz sprawna obsługa. Przydzielona mi konsultantka odpisywała szybko, a jak dopytałem o ubezpieczenie to sama nawet do mnie zadzwoniła, żeby wyjaśnić temat. No więc przeważają pozytywne doświadczenia, a jak będzie dalej to się jeszcze zobaczy. Na ten moment polecam. skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »