Impuls Leasing

Al. Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa

(81 opinii)

Opinie o Impuls Leasing

użytkownik
~ Klient  •  2019-04-11
Ocena:
Witam Co do wystawiania opinia tak jak inni wspominają negatywy piszą ci którzy nie płaca ja mam leasing od 1oku jestem zadowolona. W każdej sytuacji otrzymywałam szybka i profesjonalna pomoc. Jako jedyni udzielili mi kredytu przy niskiej wpłac... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Dejv  •  2019-03-19
Ocena:
Byłem, widziałem, korzystałem jestem zadowolony. Miałem świetny kontakt z firmą i są bardzo pomocni. POLECAM!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Piotr  •  2019-03-12
Ocena:
Firma totalnie nieprofesjonalna. W ciągu trzech miesięcy nie udało mi się uzyskać ostatecznej odpowiedzi na wniosek ani pozytywnej ani negatywnej. Gdybym chociaż uzyskał prostą informację ?Nie jesteśmy zainteresowani współpracą? to by było jak naj... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ przedsiębiorca  •  2019-03-09
Ocena:
Polecam Impuls-Leasing ponieważ: 1. Oferuje konkurencyjne warunki leasingu 2. Sprawnie obsługuje przed podpisaniem umowy jak również po jej zawarciu. 3. Są elastyczni jak chcę zmienić warunki umowy. 4. Bardzo czytelna umowa, zasady współpracy. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ nitro  •  2019-02-23
Ocena:
Chciałbym przestrzec wszystkich przed tą firmą. Oferta przedstawiona na początku nie ma się nijak do tego co jest po podpisaniu umowy. Wzięliśmy leasing na samochody - Opel Vivaro i Opel Corsa ponieważ finansowo była dobra oferta i miała być możli... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anna  •  2019-02-20
Ocena:
Gorąco polecam. Szybko, sprawnie, indywidualne podejście do klienta. Pani przyjechała uzupełniła ze mną wnioski, następnego dnia przyjechała z umową. Wszystko szczegółowo wyjaśniła. dodaj swój komentarz »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »