Impuls Leasing

Al. Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa

(75 opinii)

Opinie o Impuls Leasing

użytkownik
~ JaroMiro  •  2019-02-12
Ocena:
Pozytyw - przy trudnej sytuacji w firmie udało mi się w tydzień dopiąć umowę leasingową. Przedstawicielka przyjechała do firmy z kompletem dokumentów do podpisu - po tygodniu samochód by odebrany. Zdecydowanie polecam. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Kb  •  2019-02-02
Ocena:
Proszę się trzymać z daleka. No chyba że chcecie płacić extra jak za zboże. Nigdy więcej.najgorszy bank jaki spotkałem. Czy to w ogóle jest bank? Czy kolejna paragrupa. Z daleka. Oprocentowanie niskie, ale koszty dodatkowe przewyższa kilkukrotnie koszty wyjściowe. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Maciej  •  2019-01-23
Ocena:
Przez zamieszanie ze strajkami i protestami, zmiany w KRS nie zostały zapisane w systemie. JEDYNYM leasingodawcą, który przy niskiej wpłacie własnej był Impuls Leasing. Do indywidualnego podejścia do klienta, trzeba doliczyć profesjonalizm i przem... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Nowy klient   •  2019-01-22
Ocena:
Szkoda tylko że pozytywne opinie piszą pracownicy tej firmy a nie klienci. Klienci niestety tylko negatywne. Nie polecam tej firmy. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ EWC  •  2019-01-21
Ocena:
Rewelacyjne indywidualne podejście do klienta, przemiła szybka i profesjonalna obsługa. Ze względu na brak zmian w KRS online ( obecnie strajki i protesty we Wrocławiu), żadna inna firma nie udzieliła nam leasingu na warunkach jakie cchcieliśmy, p... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jędrzej  •  2019-01-17
Ocena:
Firma jak każda inna (może trochę bardziej elastyczna na etapie procesowania wniosku leasingowego). Odnośnie niezgodności umów wszystko można wyjaśnić na infolinii. Odnośnie infolinii - rewelacja (w porównaniu do innych firm leasingowych) , odbi... zobacz całą opinię »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »