Opinie o KASOMAT

użytkownik
~ tom  •  2017-09-03
Z życia: pożyczka ratalna kasomat, spóźnienie ze spłatą po 2 dniach telefony do pracodawcy mimo braku próby nawiązania kontaktu ze mną, emaile i smsy ze straszeniem wywiadem gospodarczym, jakimiś bliżej nie sprecyzowanymi konsekwencjami, pytania w... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anka  •  2017-05-08
Hmmm...ja pomagałam mojej cioci wziąć pożyczkę w Kasomacie i nie miałam większych problemów. Czekaliśmy na decyzję jakieś 3-4 dni, ale pieniądze szybko przelano i zaksięgowano. Jak do nich dzwoniłam to Pani z infolinii pomogła mi wypełnić wniosek i odpowiedziała na pytania. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ kociara  •  2017-04-28
już kilka razy korzystałam z usług kasomatu i bardzo sobie chwale. szybki przelew, mila obsluga, a cala pozyczka na przejrzystych i ogólnie całkiem znośnych warunkach. to dobre rozwiązanie dla ludzi, którym brakuje gotówki na już ;) dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ rycerz  •  2013-03-03
Witam śmiezne pieniądze a weryfikacja trwa tydzień , telefony emaile i do dzisiaj nic nie ma na koncie , po przelaniu opłaty weryfikującej 1 zł nikt już sie nie kontatuje szybka kasa z reklam internetowych to sciema , tylko z nazwy dodaj swój komentarz »