KASOMAT

(4 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o KASOMAT

użytkownik
~ tom  •  2017-09-03
Z życia: pożyczka ratalna kasomat, spóźnienie ze spłatą po 2 dniach telefony do pracodawcy mimo braku próby nawiązania kontaktu ze mną, emaile i smsy ze straszeniem wywiadem gospodarczym, jakimiś bliżej nie sprecyzowanymi konsekwencjami, pytania w... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anka  •  2017-05-08
Hmmm...ja pomagałam mojej cioci wziąć pożyczkę w Kasomacie i nie miałam większych problemów. Czekaliśmy na decyzję jakieś 3-4 dni, ale pieniądze szybko przelano i zaksięgowano. Jak do nich dzwoniłam to Pani z infolinii pomogła mi wypełnić wniosek i odpowiedziała na pytania.
użytkownik
~ kociara  •  2017-04-28
już kilka razy korzystałam z usług kasomatu i bardzo sobie chwale. szybki przelew, mila obsluga, a cala pozyczka na przejrzystych i ogólnie całkiem znośnych warunkach. to dobre rozwiązanie dla ludzi, którym brakuje gotówki na już ;)
użytkownik
~ rycerz  •  2013-03-03
Witam śmiezne pieniądze a weryfikacja trwa tydzień , telefony emaile i do dzisiaj nic nie ma na koncie , po przelaniu opłaty weryfikującej 1 zł nikt już sie nie kontatuje szybka kasa z reklam internetowych to sciema , tylko z nazwy
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »