Lendon

Adres siedziby:

CreamFinance Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa

Infolinia Lendon:

(22) 100 6 444

CreamWise Inc. z siedzibą w Stanie Delaware, Miami, 7950 NW 53rd St. Suite 224-226, Miami, Floryda 33166

(30 opinii)

zobacz więcej »

Dodaj opinię

30 Opinie

użytkownik
Ocena:
Ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Lendonie - wygodnie, szybko i bez problemowo! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Polecam. Zwłaszcza teraz jak pierwsze 1500 zł dają całkowicie za darmo na chyba 45 dni. Na ile by nie było - warto skorzystać z takiej okazji. Już kilka razy u nich się zapożyczałem i bez większych problemów oddawałem i rozliczałem umowę skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Polecam, sprawnie i rzetelnie. Bez kosztów ukrytych a pierwsza pożyczka jest nieoprocentowana !! wlasciwie w jeden dzień miałam pieniążki na koncie! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
szybka sprawa z tym lendonem. ja jestem po pierwszej pożyczce od nich, już zresztą spłaconej. trzymają się dobrze standardu, bo pierwsza jest "za darmo", obsługa też bez zarzutu, więc nie widzę żadnego problemu skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jestem zadowolony z tej firmy. Potrzebowałem szybko pieniędzy i oni mi je dali bez zbędnego przedłużania. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Udało mi sie u nich szybko i sprawnie przez internet załatwić pożyczkę w kwocie 500 zł. Z racji tego, że był to maj to koszty związane z jej zaciągnięciem obniżono mi o 50% - mieli jakąś tam promocję. Spłata przebiegła bezproblemowo więc mysle, że jak znowu będę potrzeboać kasy to zgłoszę się do nich skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Potrzebowałam szybko pieniędzy i dostałam je jeszcze tego samego dnia. W takich sytuacjach lendon jest nieoceniony skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
polecam, jest to sprawdzona i dobrze działająca firma. pomogli mi w ciężkiej chwili, oddałam pożyczkę i wszystko jest w porzątku! warto im zauwć! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bardzo szybko pieniądze na koncie jeszcze tego samego dnia. Całkiem przejrzysta umowa jak na chwilówkę i do tego pierwsza pożyczka bez odsetek. Jak dla mnie jedna z lepszych ofert skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
bardzo porządna i uczciwa forma. nie mam żadnych zastrzeżeń...a teraz to maja zwiększoną kwotę pożyczki bo nawet 3600 także myślę ze mogą poratować konkretną już kwotą! skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »