Dodaj opinię

23 Opinie

użytkownik
Ocena:
Przy próbie wykupienia ubezpieczenia przez internet na koniec wypełniania wniosku strona się wyłączyła bez żadnego uprzedzenia na skutek przerwy technicznej. Żenada. Nie wypełniałem drugi raz i nigdy więcej nie będę. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Po kupnie auta na czyjeś dane ( wystarczy pesel i nazwisko ) automatycznie przejmujemy zniżki od dawcy danych. Dodatkowo jeździmy bez żadnych konsekwencji. Korzystne dla młodych kierowców oraz dla mających coś do ukrycia. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
LINK 4 FIRMA KTORA NIE WYPLACA ODSZKODOWAN W TERMINIE,MUSIALEM WZIASC ADWOKATA A TERAZ BEDZIE SAD BO CZEKAM JUZ 6 MIESIECY NA PIENIADZE ZA USZKODZENIE MOJEGO POJAZDU !!!!! ODRADZAM TA INSTYTUCJW skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
[Moderacja] i wyłudzacze- Poszukiwałam polisy ubezpieczeniowej mieszkania wybrałam link 4 ale nie mogłam dokonać wpłaty przez błąd na ich serwerze. Zakupiłam ubezpieczenie w innej firmie - po 3 miesiącach dostaję sms, że dług wobec link 4 jest w windykacji. \r\nOdradzam - brak jakiejkolwiek komunikacji, brak przesłanych jakichkolwiek dokumentów. \r\nAle kasa się u ubezpieczyciela zgadza. skomentuj opinię (4) »
użytkownik
Ocena:
NIE WYLICZAJCIE SKŁADKI W LINK4, BO BEZ PYTANIA PRZYŚLĄ WAM POLISĘ I KAŻĄ ZA NIĄ ZAPŁACIĆ. Wyliczyłem sobie składkę ubezpieczeniową w Internecie. Później ktoś z LINK4 zadzwonił do mnie, więc poprosiłem o przesłanie jakiegoś jeszcze innego wyliczenia. A później sami z siebie przesłali mi polisę, o którą nie prosiłem. Po jakimś czasie poinformowali mnie, że mam z nimi zawartą umowę i muszę za nią zapłacić albo ją wypowiedzieć. Po wypowiedzeniu naliczyli mi kwotę ok. 60 zł. Chciałem, żeby przysłali mi jakiś dokument, który potwierdzi, że w ogóle zawnioskowałem do nich o zawarcie polisy, ale mnie zbyli i nasłali na mnie firmę windykacyjną. Ponieważ z informacji na forach wynika, że wystawianie polis osobom, które o to nie prosiły jest częstą praktyką, postaram się zainteresować media tym tematem. Postaram się, żeby więcej stracili niż wyłudzili ode mnie. skomentuj opinię (10) »
użytkownik
Ocena:
Wypowiedzenie zlożone w terminie. Po miesiącu otrzymałem smsa, ze nie dokonałem zapłaty za ubezpieczenie OC. Wyłudzacze pieniędzy oraz [Moderacja] skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
zostalem zalany przez sasiadke z gory 24 lutego dwa dni pozniej szkoda zostala zgloszona do link4 do dnia dzisiejszego nie mam pieniedzy na koncie mimo ze decyzja zostala wydana 11 kwietnia (tez juz po uplywie ustawowych 30 dni). Poprzednio sasiadka miala polise z PZU i po zalaniu pieniadze dostalem po 10 dniach od zgloszenia szkody skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Uważaj jak będziesz rezygnował z ich ubezpieczenia !! To nie takie proste. Wygląda to tak: pod koniec okresu ubezpieczenia zadzwonią, jak co roku, z ofertą przedłużenia na następny rok; Ty się nie zgodzisz, bo nie musisz, a oni poinformują Cię o konieczności pisemnego wypowiedzenia, które w określonym czasie musi do nich wpłynąć; i tu Cię mają! zostajesz odhaczony jako stracony klient, ale nie tak od razu; odnotują że przyjdzie od Takiego i Takiego wypowiedzenie umowy i po prostu nie odbierają do konkretnej daty i w ten sposób ubezpieczenie zostaje automatycznie przedłużone (wiem - przepisy od lutego się zmieniły i decyduje ponoć data nadania) nic prostszego, po prostu mówią: "dostaliśmy ale nie wypowiedzenie, tylko pustą kopertę" . W moim przypadku oprócz "pustej koperty" nowy mój przedstawiciel ubezpieczenia OC wysłał fax! I co? No nic!: "przyszła pusta kartka, bo nie mieliśmy tonera w faxie". Po czym mija jakiś okres i dowiaduję się od firmy windykacyjnej PRESCO (współpracują z LINK4 - jedna mafia) że odkupili mój rzekomy dług za niezapłaconą składkę OC od LINK4. I zaczyna się młyn z wezwaniami do zapłaty, z sądowym nakazem zapłaty z eSądu w Lublinie, odwołania, sprzeciwy, nie przespane noce, wertowanie netu z podobnymi sprawami (a jest tego tysiące!), stres, a kończy się rozprawą w sądzie właściwym (niektórzy jeszcze mają schody z komornikiem sądowym i zajęciem wypłaty - mnie to ominęło bo w porę i dobrze złożyłem sprzeciw do nakazu zapłaty - a to nie takie proste jak się wydaja dla zwykłego zjadacza chleba). Jedyna rada, to jechać osobiście do Warszawy i złożyć z potwierdzeniem. Wszystko co napisałem znam z autopsji; właśnie wróciłem z rozprawy sądowej, która dla mnie zakończyła się wygraną, ale rok batalii o dobre moje imię. Stres i nieprzespane noce - czy były warte 700pln? Dla mnie to fortuna, ale ile zdrowia mi zeżarli LINK4 i PRESCO !?!?! PRESCO z siedzibą w Luxemburgu, ponoć weszli na polską giełdę, a w większości cywilizowanych krajów mają zakaz działalności. W Polsce 10 mln zysku rocznie, właśnie z takiej działalności - POCZYTAJCIE w necie i z dala od LINK4 skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Uważaj jak będziesz rezygnował z ich ubezpieczenia !! To nie takie proste. Wygląda to tak: pod koniec okresu ubezpieczenia zadzwonią, jak co roku, z ofertą przedłużenia na następny rok; Ty się nie zgodzisz, bo nie musisz, a oni poinformują Cię o konieczności pisemnego wypowiedzenia, które w określonym czasie musi do nich wpłynąć; i tu Cię mają! zostajesz odhaczony jako stracony klient, ale nie tak od razu; odnotują że przyjdzie od Takiego i Takiego wypowiedzenie umowy i po prostu nie odbierają do konkretnej daty i w ten sposób ubezpieczenie zostaje automatycznie przedłużone (wiem - przepisy od lutego się zmieniły i decyduje ponoć data nadania) nic prostszego, po prostu mówią: \"dostaliśmy ale nie wypowiedzenie, tylko pustą kopertę\" . W moim przypadku oprócz \"pustej koperty\" nowy mój przedstawiciel ubezpieczenia OC wysłał fax! I co? No nic!: \"przyszła pusta kartka, bo nie mieliśmy tonera w faxie\". Po czym mija jakiś okres i dowiaduję się od firmy windykacyjnej PRESCO (współpracują z LINK4 - jedna mafia) że odkupili mój rzekomy dług za niezapłaconą składkę OC od LINK4. I zaczyna się młyn z wezwaniami do zapłaty, z sądowym nakazem zapłaty z eSądu w Lublinie, odwołania, sprzeciwy, nie przespane noce, wertowanie netu z podobnymi sprawami (a jest tego tysiące!), stres, a kończy się rozprawą w sądzie właściwym (niektórzy jeszcze mają schody z komornikiem sądowym i zajęciem wypłaty - mnie to ominęło bo w porę i dobrze złożyłem sprzeciw do nakazu zapłaty - a to nie takie proste jak się wydaja dla zwykłego zjadacza chleba). Jedyna rada, to jechać osobiście do Warszawy i złożyć z potwierdzeniem. Wszystko co napisałem znam z autopsji; właśnie wróciłem z rozprawy sądowej, która dla mnie zakończyła się wygraną, ale rok batalii o dobre moje imię. Stres i nieprzespane noce - czy były warte 700pln? Dla mnie to fortuna, ale ile zdrowia mi zeżarli LINK4 i PRESCO !?!?! PRESCO z siedzibą w Luxemburgu, ponoć weszli na polską giełdę, a w większości cywilizowanych krajów mają zakaz działalności. W Polsce 10 mln zysku rocznie, właśnie z takiej działalności - POCZYTAJCIE w necie i z dala od LINK4 skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Patrząc na najnowszą reklame link4 w telewizji widac że tylko naiwny jedzie prosto do link4 \"zarabiając\" a raczej tracąc 345zł po drodze. Lepiej trzymac sie starych ubespieczycieli niz wpaść w łapy L4 bo wyjść od nich łatwo nie będzie. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »