Lion's Bank

Adres siedziby:

Idea Bank S.A. oddział Lion's Bank
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Lion's Banku:
800 100 700

(43 opinii)

Lion’s Bank to nowy wymiar private bankingu. Zrywamy z wszelkimi schematami tradycyjnej bankowości. Nadrzędnym celem …

zobacz więcej »

Dodaj opinię

43 Opinie

użytkownik
Ocena:
to ta sama banda co idea [Moderacja] skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Z chęcią zapraszają osobiście do oddziału banku w sprawie zakładania lokat... i oferują lokaty znacznie gorsze niż te dostępne przez neta... Myślą że jak już ktoś się pofatyguje osobiście do oddziału to zgodzi się na wszystko... Żenada skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Krótko i na temat: naciągacze bez sumienia! Wepchną klientowi wszystko, by tylko zarobić. Odradzam jakiekolwiek kontakty... no chyba że ktoś chce stracić swoje pieniądze :) skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
najlepsze lokaty na rynku. od dwóch lat wierny klient.. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Odradzam. Mam doświadczenia we Wrocławiu - kier. Adam [Moderacja] .\r\nEfekt kilkuletniej współpracy to stracone kilkadziesiąt tysięcy złotych na polisolokatach. I co więcej, Pan [Moderacja] nie raczy odpowiadać na maile, aby pomóc klientom zminimalizować straty. Wzięli prowizję i mają ludzi w nosie. Składam zawiadomienie do prokuratury i przez adwokata będę rozmawial z tymi ludźmi. Podejrzane konszakty z getback, który tak bardzo promowali w swoich produktach skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Zalozylem lokate na 3 miesiace a nastepnie ponowilem na 6 miesiecy. Nie mialem zadnych problemow! Rozwazam wznowienie lokaty. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
niestety bank sprzedaje lipne polisolokaty które tylko tracą a rezygnując przed czasem dodatkowo tracisz kolejne pieniądze tytułem opłaty likwidacyjnej - myślę że ludzie się w końcu obudzą i zaczną się zbiorowe pozwy skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam, chyba ze chcecie stracic kase. Zapewnienia o pewnych zyskach, latwosci wycofywaniem sie z funduszy inwestycyjnych, itp sa nic nie warte. Jesli jestes specjalista w inwestowaniu, to i tak udasz sie gdzie indziej. Jesli nie - obchodz szerokim lukiem Lions Bank! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Uwaga! Naciągacze ci sami co w Idei. Sprzedadzą wszystko by naciągnąć klienta na straty. Nie dajcie się oszukać jak ja i inni. Ci sami ludzie roztaczali wizję pewnej inwestycji w obligację GetBack. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam... osoby sprzedające produkty są nakręcone na najwyższą prowizję i wepchną wszystko:( Miałem doczynienia z Tomasz L [Moderacja] Lion\'s Bank, który opowiada głupoty o inwestycjach, funduszach. Proponują produkty które w mbanku można kupić bez prowizji. skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »