Meritum Bank

Adres siedziby:
Meritum Bank ICB S.A.
ul. Chłopska 53
80 - 350 Gdańsk

Infolinia Meritum Banku:
801 980 888
+48 (58) 77 88 888 (również z zagranicy)
+48 (58) 88 80 888 (również z zagranicy)

(197 opinii)

Meritum Bank kieruje swoją ofertę do średniozamożnych klientów indywidualnych, mikro- i małych firm oraz osób pr…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

197 Opinie

użytkownik
Ocena:
Nie polecam,strasznie duże odsetki.Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ostrzegam nie bierzcie kredytu w Meritum Bank,potrójnie naliczają, poniżają ludzi ,wzięłam kredyt 25tys.zl,a mam do spłacenia 80tys.zl ,spóźniłam się z płaceniem rat przyjechali windytywikatorz i pytali się o mój dom jestem załamana. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Mam konto w banku, na początku października było oprocentowane 1,25 %, wczoraj patrzę - 0,95% ;(( trzeba z niego spadać !! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank w jakim miałem kredyt firmowy. Po otrzymaniu kredytu co chwila jakieś papiery finansowe firmy trzeba dosyłać, czy aby na pewno firma nie upada, mimo braku zaległości w spłacie. Jak już chciałem spłacić całość kredytu, żeby się od nich uwolnić, to 4 krotnie podawano mi inną kwotę do spłaty, żeby było ciekawiej na ten sam dzień spłaty (dzień raty), a i tak okazało się, że jeszcze muszę pieniądze dosłać. Reklamacja zajęła im 6 tygodni. W międzyczasie złożyłem reklamację do reklamacji. Oczywiście reklamacja nie została rozpatrzona. Zdecydowanie nie polecam tego banku. W ING czy BIZ-Banku nie ma takich problemów. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Zdecydowanie najbardziej "upierdliwy " bank w Polsce może dlatego że nie polski za każde 2 zł nadpłaty czy nie dopłaty potrafią dzwonić kilka razy dziennie z kilku nr telefonów skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Meritum Bank We Wroclawiu ul Swidnicka 20 Kto moze niech go omija szerokim lukiem. Cala obsluga klienta odbywa sie przy jednej kasie a kolejki sa takie ze brakuje siedzacych miejs w banku, trzeba srednio zarezerwowac sobie okolo 1,5 godziny , chociaz ja osobiscie spedzilam tam 2 godz 40 min z tego 1godz i 50 min przy samej kasie a to dlatego ze system sie ciagle zawieszal. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
W obecnej chwili napiszę tylko że w placówce we Włocławku zatrudniony jest ZŁODZIEJ !!! Po powrocie z wakacji otrzymałam informację że w tej placówce na dokument w postaci xero mojego dowodu osobistego wypłacił komuś kredyt w wysokości 20 000 tys złotych.O fakcie fałszywego dowodu wspominać nie warto.Sprawę przekazuję do Prokuratury.Pogratulować operatywności pracownika.Uczciwych przestrzegam,złodziei zachęcam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Od kiedy Meritum połączył się z Alior bankiem, mam non stop problemy z kartą. Nie mogę korzystać z niektórych bankomatów, pomimo iż w umowie jest napisane, że mam dostęp do wszystkich bezpłatnie. Kilkukrotnie miałam sytuację, kiedy bankomat nie chciał wypłacić mi pieniędzy, a pomimo to zostały one zabrane z konta. Mam również problemy z płaceniem kartą, często nie da się tego robić, a pieniądze znikają z konta, pomimo odrzuconej transakcji. Problem występował zarówno na karcie Visa jak i nowej Master Card. Dzwoniłam do obsługi, zostałam spławiona przez bardzo niemiłą kobietę. Czas się rozejrzeć za porządnym bankiem, tym bardziej że mają się pojawić opłaty, których wcześniej nie było. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Miałem konto w MERITUM i byłem zadowolony. Korzystałem z kont oszcz, nie brałem kredytów etc. Ale gdy pojawił się na horyzoncie ALIOR było trzeba uciekać. Nie zadbałem o to od razu czekając na to co wykręci mi ALIOR. Okazało się że zaczęli mi podbierać kasę. Na początek za użytkowanie karty deb. co dalej nie będę czekał. Udałem się do placówki MERITUM na Targowej w mieście wwa ale ją zmknęli. Najbliżej był oddzial ALIOR na Kłopotowskiego a tam z racji że kolegi nie ma w pracy nikt nie może mi zamknąć konta. To nie tylko śmieszne ale strasznie żenujące dla mnie, i z pewnością ogromnie krzywdzące dla rzeszy ludzi. Można pobierać pieniądze za konto ale nie ma kto obsługiwać klienta. Ludzie strzeżcie się od niesolidnych bankowców i trzymajie się z dala od Meritum a jeszcze dalej od ALIOR B. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank jaki można sobie wyobrazić.Wszystko jest ok dopóki się spłaca,ale jesłi nieterminowo wpłacisz choć jedną ratę zaraz masz wypowiedzenie kredytu.I teraz zaczyna się jazda.Nie idą na żadną ugodę żeby pomóc w spłacie.Masz zwrócić całość natychmiast lub płacić podwójnie lub więcej.Pracownicy nękają cię codziennie telefonami i traktują jak śmiecia.Gdyby mogli zajęli by cii nie tylko pensję i konto,ale nawet dzieci.Nie dają ci dojść do głosu,krzyczą,przerywają połączenie.Są specjalnie przeszkoleni jak bankowy Hitler Jugend.Gdyby mogli po prostu postawili by cię pod ścianą i czapa.Nie pesadzam i po tysiąckroć nie polecam.Doświadczona i bez środków do życia,a oni dzwonią i pomimo że zabrali wszystko mnie i dzieciom,chcą więcej.Pomimo,że co miesiąc spłacasz są bezwzględni nie masz szansy ani argumentów na ugodę. skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »