MiniCredit

(19 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o MiniCredit

użytkownik
~ Zniesmaczona  •  2015-11-12
Ja też korzystałam niestety się zawiodłam, nagle (gdzie nie mam wpisu do biku i innych) jak była mi bardzo potrzebna pomoc gotówkowa otrzymałam odpowiedź ze nie posiadam odpowiedniej zdolności kredytowej i to tylko na emalia bo SMS już ciężko wysł... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ maxiniezadowolony  •  2015-09-25
Totalna porażka. Sprawdzanie mojej zdolności trwało zaledwie 3 dni.... W końcu chwilówki nie otrzymałem.Dzwonią do klienta tak ,żeby ten broń Boże nie zdążył odebrać..... Śmiem więc twierdzić ,że zależy im tylko na wpłatach tego symbolicznego grosza. X ..... Nie polecam....maxi
użytkownik
~ wlodek  •  2015-03-13
Ta firma byla chyba jedna z pierwszych na polskim rynku i dziala bodajze od 2010 r. Osobiscie korzystalem kilka razy z ich pozyczek i zawsze bylo w porzadku - kompetentna obsluga, 0 problemow z pozyczka, szybki przelew.
użytkownik
~ Dragunov  •  2015-03-10
To jest zenada a nie firma,wyoskie oprocentwoanie,chamska obsluga,kosmiczne odsetki za spoznienie z splata,czarna lista!
użytkownik
~ mustafa  •  2015-02-02
Polecono mi Minicredit gdy potrzebowalem szybko gotowki i nie zawiodlem sie. Praktycznie zadnych formalnosci, a prowizja akceptowalna (a nawet nizsza niz w innych parabankach). Mam juz dosc providenta i wole korzystac z wygodnej chwilowki online
użytkownik
~ marta  •  2014-12-07
W Minicredit pozyczalam juz kilka razy i za kazdym razem cala transakcja przebiegla bardzo szybko. Kilkoro z moich znajomych korzystalo juz z kilku roznych chwilowek, ale chyba sa najbardziej zadowoleni z minicredit, bo tam poza dobra obsluga sa tez jedne z nizszych cen na rynku.
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »