Opinie o MultiBank

użytkownik
~ niezadowolony klient  •  2014-06-10
Nie polecam oddziału Multibank w al. Solidarności w Warszawie. Zostałem wprowadzony w błąd i musiałem powtórzyć wykonanie operacji gotówkowej za co dwukrotnie została pobrana prowizja. Pani z obsługi nie chciała się przyznać do błędu i nie zapropo... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ SKM  •  2014-04-01
Bank uniemożliwia mi wypłatę moich własnych środków w euro powołując się na "rozwiązania systemowe". Odpowiedzi na reklamacje idą z szablonu, wysyłają fragmenty Regulaminu bez związku ze sprawą. Podstawy ograniczeń w Umowie/Regulaminie nie potrafi... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kizx  •  2013-09-01
Nie polecam zdecydowanie tego banku z perspektywy swoich doświadczeń i oczekiwań . "Sprzedawanie " przez pracowników nierzetelnych i niewłaściwych informacji i obietnic celowe czy przypadkowe wprowadzanie w błąd - nie wiem ? Decyzje w banku podejm... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ scaf  •  2013-07-26
Niestety nikt nie odbiera telefonu lub odkłada słuchawke !!!!! dno!!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Mac  •  2013-06-13
No cóż nie jest to bank idealny ale w porównaniu z innymi, z którymi miałem przyjemność, funkcjonuje poprawnie. Obecnie mam w nim dwa rachunki firmowe i jeden prywatny, jak również rachunek maklerski, więc mam do czynienia z dość szerokim spectrum... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ bez szalu  •  2013-05-16
Ja zlozylem wniosek o przeniesienie karty kredytowej z innego banku. Mysle ze minely juz ze 2 miesiace. I cisza. W innym banku potrzeba karte dostalem w 3 dni. Ot pokazujac poprzednie wyciagi. dodaj swój komentarz »

Oddziały MultiBank

Kraków ul. Dietla 42 zobacz na mapie »
Kraków ul. Długa 1 zobacz na mapie »
Kraków ul. Kalwaryjska 35a zobacz na mapie »
Kraków ul. Kościuszki 75 zobacz na mapie »
Kraków ul. Straszewskiego 20 zobacz na mapie »