Dodaj opinię

6 Opinie

użytkownik
Ocena:
użytkownik
Ocena:
Omijać szerokim łukiem. Bardzo nieprofesjonalne traktowanie klienta oraz celowe wprowadzanie w błąd (mówiąc delikatnie). Bardzo nie polecam. Chyba, że ktoś chce mieć zszargane nerwy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Stanowczo nie polecam nikomu kontaktu z tą "firmą". Obsługa co prawda miła lecz nie profesjonalna. Terminy obiecane odpowiedź w godzinę lub tego samego dnia natomiast w realu zerwany kontakt odpowiedź i wstępna oferta leasingu po 2 dniach a po tygodniu ciszy przestają odbierać telefony bez poinformowania czy o czymkolwiek. Generalnie wygląda to jak oszustwo lub firma krzak. Nie polecam chyba że ktoś ma ochotę narobić sobie problemów i stresu skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
W ramach firmy edostawcze dzialajacej z net4car zalatwili mi do leasingu Renault Master w takiej wersji jak chcialem i szybko. Leasing na nowa firme z wplata 5% dostalem bez problemu skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Miała być decyzja w 4 godziny, po 2 dniach okazało się że nie udzielą leasingu. Na pytanie dlaczego odpowiedź jak za komuny NIE BO NIE bez żadnego tłumaczenia czy negocjacji. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Kompleksowo i uczciwie od wniosku u znalezienia auta po umowę i wydanie auta. skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »