Orange

ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(245 opinii)

Opinie o Orange

użytkownik
~ Grzegorz  •  2012-07-19
Ocena:
Nie polecam. 3 tygodnie walczyłem o wymianę mojej starej karty sim na microsim i nie wywalczyłem nic. Dano mi jasno do zrozumienia, że nigdy tego nie zrobią, a powodem tego jest "bo nie", więc zmieniłem numer jednocześnie zmieniając operatora. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Pioter  •  2012-07-18
Ocena:
Podpisałem umowę z Orange na telefon, internet i telewizję i kilka dni było SUPER. Niestety od 29 czerwca nic nie działa. Uprzejmi konsultanci na błękitnej linii obiecują naprawę w ciągu 48 godzin, następnie w ciągu następnych 4. Potem dostaję sms... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ koper123  •  2012-06-12
Ocena:
Wyłudzanie pieniędzy, nierzetelność, bałagan, brak informacji, opłaty za co tylko się da... opinia: Zaczęło się od kupna telefonu na firmę. W umowie podali nieprawdziwe dane (wszędzie dane wysyłki), to samo na fakturze. Wynikły z tego takie pertu... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Szmytka Józefa  •  2012-05-06
Ocena:
Jetem bardzo nie zadowolony z usług orange najgorsza sieć telefonii.Nie dam się więcej namówić na przedłużenie umowy. Wszystkim odradzam wybór tej sieci.Bałagan informacyjny,pomimo opłacenia faktury zblokowano mi telefon. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ żuczek  •  2011-12-28
Ocena:
Jeśli nie chcesz czytać całej mojej przygody z firmą orange, przejdź do ostatniego akapitu. Sklep działa dobrze, można się tylko przyczepić, że sam serwis internetowy jest wolny jak świnia. To jest jednak oczywista sprawa - frontend do pozyskan... zobacz całą opinię »