Orange

ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(245 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Orange

użytkownik
~ Grzegorz  •  2012-07-19
Nie polecam. 3 tygodnie walczyłem o wymianę mojej starej karty sim na microsim i nie wywalczyłem nic. Dano mi jasno do zrozumienia, że nigdy tego nie zrobią, a powodem tego jest "bo nie", więc zmieniłem numer jednocześnie zmieniając operatora.
użytkownik
~ Pioter  •  2012-07-18
Podpisałem umowę z Orange na telefon, internet i telewizję i kilka dni było SUPER. Niestety od 29 czerwca nic nie działa. Uprzejmi konsultanci na błękitnej linii obiecują naprawę w ciągu 48 godzin, następnie w ciągu następnych 4. Potem dostaję sms... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ koper123  •  2012-06-12
Wyłudzanie pieniędzy, nierzetelność, bałagan, brak informacji, opłaty za co tylko się da... opinia: Zaczęło się od kupna telefonu na firmę. W umowie podali nieprawdziwe dane (wszędzie dane wysyłki), to samo na fakturze. Wynikły z tego takie pertu... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Szmytka Józefa  •  2012-05-06
Jetem bardzo nie zadowolony z usług orange najgorsza sieć telefonii.Nie dam się więcej namówić na przedłużenie umowy. Wszystkim odradzam wybór tej sieci.Bałagan informacyjny,pomimo opłacenia faktury zblokowano mi telefon.
użytkownik
~ żuczek  •  2011-12-28
Jeśli nie chcesz czytać całej mojej przygody z firmą orange, przejdź do ostatniego akapitu. Sklep działa dobrze, można się tylko przyczepić, że sam serwis internetowy jest wolny jak świnia. To jest jednak oczywista sprawa - frontend do pozyskan... zobacz całą opinię »