Orange

ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(245 opinii)

Jesteśmy liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju.

zobacz więcej »

Dodaj opinię

245 Opinie

użytkownik
Ocena:
Orange to kombinatorzy i oszuści!!! Nie dość, że cały czas jest problem z zasięgiem i LTE przerywa co chwile, to sie właśnie okazało, że zaczeli nagle doliczac opłatę za połączenia przychodzące. Gdybym nie sprawdził stanu konta przed rozmową i po niej, to bym nawet nie wiedział, że to robią i o to właśnie im chodzi. [Moderacja] skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
\"usługi\" tego pomarańczowego [Moderacja] są totalnie beznadziejne 50MB dla tego \"internetu\" jest potwornym obciążeniem pobiera się maksymalnie do połowy o wywala internet nie polecam tego [Moderacja] nikomu a \"usługi\" nie zasługują nawet na pół gwiazdki skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Omijajcie ,zaoszczędzicie nerwów skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Brak warunku do życia z "internetem" od tych pomarańczowych złodziei. Nie wiem za co tu płacę 50 zł miesięcznie. Miało być 2 MB/s a jest maksymalnie 240 kB/s. "router" wyłącza się co kilka minut pozbawiając wszystkich domowników "internetu". Nie polecam nikomu tego pomarańczowego wynalazku. Miałem internet już w kilku innych sieciach ale nigdzie nie było tak beznadziejnie jak w orange. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam. Od początku trwania umowy ciągle problemy. Szczytem wszystkiego stał się fakt, że 2x zablokowali mi uslugi na 5 numerach bez uprzedzenia, bo jak to Pani z info nazwała "miała kiedyś Pani zaległość i dlatego teraz jest Pani blokowana z automatu" nawet jak nie ma przekroczonego terminu płatności. Żenada. To tylko w skrócie. Sytuacji absurdalnych kilka. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Szanowni Państwo, PRZESTRZEGAM WAS , ORANGE TO FIRMA NIE ZASŁUGUJĄCA, ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI. [Moderacja] i całkowity brak nie tylko kompetencji ale przede wszystkim chęci do pracy.Oni nie lubią klientów. [Moderacja] , to być może się coś poprawi. A może GÓRA nie wie jak pracują pracownicy???? skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Jak najdalej od Orange. Podpisałam umowę na 24 miesiące na pakiet Love. Okazuje się, że po wygaśnięciu umowy tj po 24 miesiącach umowa przedłuża się na czas nieokreślony, ale ceny za pakiet są 3 krotnie wyższe (wygasa promocja, a klient o tym nie wie). Nikt z Orange oczywiście tego nie mówi, bo i po co. Złożyłam wypowiedzenie, ale miesiąc wypowiedzenia to 3 razy więcej do zapłaty. Żaden z operatorów tego nie praktykuje, tylko Orange. W okresie trwania umowy zmienili mi plan taryfowy, bez mojej wiedzy i zgody i zawiadomili mnie o tym dopiero po 3 tygodniach, a do zapłaty 2 razy więcej. W okresie trwania umowy pomimo klauzuli o nielimitowanych SMS i MMS doliczyli mi do rachunku za 10 SMS. Unikać jak ognia. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Rozmowa z konsultantem o odnowien?e umowy poszła dobrze i dołożyłem sobie tel wszystko dobrze i na płacenie za to tak jak chciałem dowiedziałem się jak przyszedłtel razem z umowa ile mam płacić dzwoniłem do konsultanta i dowiedziałem chyba wiecie co klientów mają w D.... tylko nabic w butelke skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam sieci Orange konsultanci nie są doinformowani wprowadzają w błąd! Podpisaliśmy umowe na usługi stacjonarne Orange przy podpisywaniu umowy zapytałam czy w momencie zmiany adresu przeniosą mi usługi powiedziano że tak okazało się że nie mają takiej możliwości nie chcieli rozwiązać z nami umowy otrzymaliśmy Internet mobilny który również nie działa pod nowym adresem i Orange nie chce z nami rozwiązać umowę.walczymy w nimi 4 miesiące i konca nie widać NIE POLECAM SIECI OSOBY PRACUJĄCE W SALONACH NIE NUE SA DOINFORMOWANE JAXDY SALON MA INNE ZASADY. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
To horror, a nie firma. Serwis brakuje, ich celem rozpuścić ciebie tylko na pieniądze. Specjaliści bez zastrzeżeń, [Moderacja] skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »