Orange

ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(245 opinii)

Jesteśmy liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju.

zobacz więcej »

Dodaj opinię

245 Opinie

użytkownik
Ocena:
Zostałem [Moderacja] wiele razy, dodatkowe opłaty, włączanie dodatkowych opcji bez mojej wiedzy, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami. Na infolinii pracuje ostatnie dno, na moje prośby o nie kontaktowanie się ze mną w sprawie nowych ofert otrzymuję odpowiedz ze śmiechem \"i tak zadzwonimy\" skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
BRAK LTE W ŚWIERZAWIE ,NA MAPACH POKAZUJĄ LTE 2600 skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Orange abonament: jeżeli podpiszesz nową umowę wcześniej, bo tak można, to pamiętaj, że dane wtedy rabaty są na 24 miesiące - czyli skończą ci się przed końcem umowy. Bo rabaty liczą się na 24 miesiące od wejścia nowej umowy ale usługi tel-kom. zaczynają się po skończeniu się starej umowy. Czyli jak podpisałeś umowę 3 miesiące przed końcem aktualnej to ostatnie 3 miesiące będziesz miał bez rabatów. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Najgorszy internet w Polsce :) skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zawieszono Mi 33 numery na kartę Orange Free i cóż.Rozmowy z konsultantami nie przyniosły żadnego efektu.Wielkie rozgoryczenie że tak można zrobić i to bez powodu.Wczoraj dostałem nawet furii, dzisiaj po przemyśleniu sprawy zgłaszam sprawę do prokuratury za przywłaszenie przez sieć Orange mienia czyli środków na koncie znacznej wartości.Wraz z zablokowanymi kartami zablokowane zostały środki pieniężne w wysokośći około 2 tyś zł, oraz około 3000 GB internetu zgromadzonego dzięki doładowaniom na kilku kontach.Pójdzie to z art. 284 § 2 k.k.Warto pomyśleć że środki które wpłacacie na konto tylko hipotetycznie są wasze.To sieć Orange faktycznie nimi operuje.Powyższa sprawa napewno skończy się na wokandzie sądowej.Innego rozwiązania Ja już nie chcę.Nie interesuje Mnie także to że konsultanci mało zarabiają, bo przecież każdy jest kowalem swojego losu, a to że firma przegrywa procesy sądowe i płaci wielomilionowe odszkodowania zawdzięcza właśnie słabo opłacanym pracownikom i ich negatywnym podejściem do pracy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
najgorsza sieć pod względem bałaganu, zawsze mają jakis problem. Powinni popracowac nad przejrzystością swoich działań, minimalizowac jakiekolwiek "zakręty". za wzór PLAY. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ostatni raz się [Moderacja] w ten szajs. Ta firma to totalna porażka. Stronę mają taką , że szkoda gadać , infolinia dno totalne a o zawyżaniu faktur nie wspomnę !!!!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Radzę wszystkim trzymać się jak najdalej od tej firmy. Przyciąga dobrymi cenami, które później i tak próbuje sobie zrekompensować wszystkimi możliwymi sposobami. Nigdy w życiu nie spędziłam tak dużo czasu wyjaśniając rachunki, jak w Orange. Usługi bardzo marne. Internet porażka i żeby nie było wątpliwości - światłowód. Fachowiec przychodził dwa razy i nic nie mógł zrobić, ponieważ na jakość usług serwisant nic nie poradzi. Poza tym firma wątpliwa moralnie. Naciąga starszych ludzi na usługi, których nie potrzebują. A, że ludzie się nie znają, to też później muszą płaci, bo reklamacje nie są uwzględniane. Przy rozwiązaniu umowy naliczają dodatkowe opłaty z kosmosu. Firma nieuczciwa, nierzetelna z bardzo słabymi usługami. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Masakra!Najgorsza sieć komórkowa!!!Byłam dzisiaj w salonie w sprawie zawyżonego rachunku.Przy okazji okazało się że płacę od prawie trzech lat jakieś glupie ubezpieczenie wyświetlacza ,o czym oczywiście nikt nie poinformował przy podpisywaniu umowy.Na dodatek panienka w salonie obsługi klienta w Alfie w Gdańsku była bardzo niemiła i nieprofesjonalna.Firma powinna zastanowić się nad dodatkowym szkoleniem dla pracownilków!Jak tylko skończy mi się umowa to przechodzę do konkurencji i będę namawiać do rezygnacji znajomych! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Infolinia - automat; czas oczekiwania 20 minut na człowieka. Dno i kilo mułu! skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka przekorzystna w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »