PKO Bank Polski

Adres siedziby:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
ul. Puławska 15
00-975 Warszawa

Infolinia PKO BP:
801 302 302

(616 opinii)

Opinie o PKO Bank Polski

użytkownik
~ PROCEDURY SPADKOWE  •  2019-10-12
PROCEDURY SPADKOWE W TYM BANKU TO NIESMIESZNY ŻART. WYJAŚNIAM SYTUACJĘ. BABCIA ZOSTAWIŁA NAM PIENIĄDZE W SPADKU W TYM BANKU, JEDNAK NIE JESTEŚMY W STANIE ICH OTRZYMAĆ PONIEWAŻ JEDNA OSOBA NIE JEST PEŁNOLETNIA. ROZMIESZYŁO MNIE TO. W TAKIM RAZIE MÓ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kamil  •  2019-10-11
Mój pierwszy bank w życiu. Mam mieszane uczucia w zależności od tego, z jakiego oddziału korzystałem - oddział w Tychach był bardzo profesjonalny, zaś w Warszawie trafiłem na oddział, gdzie pracowniczki nie miały pojęcia o produktach oferowanych p... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Była klientka  •  2019-10-11
Badziew totalny. Podpisywałam umowę dość niedawno tym bankiem .I nic nie było o tak dużch opłatach a wypłaty w innym bankomacie niż Pko. 45 złotych mi zabrali za wypłatę. Żaden bank nie robi takich rzeczy. Pewnie jak dłużej bym była klientkom t... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ manat  •  2019-09-26
Najgorszy bank z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia , kompletnie nieintuicyjne interfejs internetowy i wszystkie usługi z ogromnym problemami. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Anonim  •  2019-09-02
Zmiana pracy po 25 latach pracy w PKO Banku Polskim była jedną z najlepszych decyzji jakie podjąłem. Młodym chętnym do pracy w tej firmie mogę powiedzieć tylko jedno : - nie polecam. Ścieżka awansu jest tylko w procedurach wewnętrznych i marzeniach. Pozdrawiam dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Łukasz   •  2019-08-29
dziadostwo nie bank złożyłem dyspozycje zmiany daty pobierania raty kredyty przez ipko . niby wszystko ładnie pięknie ale ku mojemu zdziwieniu do raty odsetkowej doliczono ponad 200zl za co jakim prawem nie wiem na infolini zdzwoniłem pytałem tez ... zobacz całą opinię »

Produkty PKO Bank Polski

Własny Kąt Hipoteczny oprocentowanie 0,00%, rata 0 zł szczegóły »
Konto za Zero zysk z konta 0,00 zł/rok, koszty prowadzenia 0,00 zł/mc przejdź do wniosku »
Lokata terminowa oprocentowanie 0,01%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty PKO Bank Polski »

Oddziały PKO Bank Polski

Kraków Kapelanka 56 zobacz na mapie »
Kraków Grodzka 48 zobacz na mapie »
Kraków Beskidzka 30 zobacz na mapie »
Kraków Bajana 8 zobacz na mapie »
Kraków A. Mickiewicza 30 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »