PKO Bank Polski

Adres siedziby:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
ul. Puławska 15
00-975 Warszawa

Infolinia PKO BP:
801 302 302

(616 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PKO Bank Polski

użytkownik
~ PROCEDURY SPADKOWE  •  2019-10-12
PROCEDURY SPADKOWE W TYM BANKU TO NIESMIESZNY ŻART. WYJAŚNIAM SYTUACJĘ. BABCIA ZOSTAWIŁA NAM PIENIĄDZE W SPADKU W TYM BANKU, JEDNAK NIE JESTEŚMY W STANIE ICH OTRZYMAĆ PONIEWAŻ JEDNA OSOBA NIE JEST PEŁNOLETNIA. ROZMIESZYŁO MNIE TO. W TAKIM RAZIE MÓ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kamil  •  2019-10-11
Mój pierwszy bank w życiu. Mam mieszane uczucia w zależności od tego, z jakiego oddziału korzystałem - oddział w Tychach był bardzo profesjonalny, zaś w Warszawie trafiłem na oddział, gdzie pracowniczki nie miały pojęcia o produktach oferowanych p... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Była klientka  •  2019-10-11
Badziew totalny. Podpisywałam umowę dość niedawno tym bankiem .I nic nie było o tak dużch opłatach a wypłaty w innym bankomacie niż Pko. 45 złotych mi zabrali za wypłatę. Żaden bank nie robi takich rzeczy. Pewnie jak dłużej bym była klientkom t... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ manat  •  2019-09-26
Najgorszy bank z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia , kompletnie nieintuicyjne interfejs internetowy i wszystkie usługi z ogromnym problemami.
użytkownik
~ Anonim  •  2019-09-02
Zmiana pracy po 25 latach pracy w PKO Banku Polskim była jedną z najlepszych decyzji jakie podjąłem. Młodym chętnym do pracy w tej firmie mogę powiedzieć tylko jedno : - nie polecam. Ścieżka awansu jest tylko w procedurach wewnętrznych i marzeniach. Pozdrawiam
użytkownik
~ Łukasz   •  2019-08-29
dziadostwo nie bank złożyłem dyspozycje zmiany daty pobierania raty kredyty przez ipko . niby wszystko ładnie pięknie ale ku mojemu zdziwieniu do raty odsetkowej doliczono ponad 200zl za co jakim prawem nie wiem na infolini zdzwoniłem pytałem tez ... zobacz całą opinię »

Produkty PKO Bank Polski

Konto za Zero zysk z konta 0,00 zł/rok, koszty prowadzenia 0,00 zł/mc przejdź do wniosku »
Lokata terminowa oprocentowanie 0,01%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty PKO Bank Polski »

Oddziały PKO Bank Polski

Kraków Kapelanka 56 zobacz na mapie »
Kraków Grodzka 48 zobacz na mapie »
Kraków Beskidzka 30 zobacz na mapie »
Kraków Bajana 8 zobacz na mapie »
Kraków A. Mickiewicza 30 zobacz na mapie »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »