PKO Bank Polski

Adres siedziby:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
ul. Puławska 15
00-975 Warszawa

Infolinia PKO BP:
801 302 302

(614 opinii)

Opinie o PKO Bank Polski

użytkownik
~ Janek  •  2019-05-21
Ocena:
Jestem długoletnim klientem banku nigdy nie miałem żadnych problemów z dostępem do konta w oddziale są długie kolejki ale panie są pomocne dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Katarzyna  •  2019-05-17
Ocena:
Tragedia, na potwierdzenie przelewu czeka sie za dlugo. Konsultanci nie biora pod uwage absolutnie nic. Takze tego ze nie jest sie w stanie wisiec na telefonie caly dzien czekajac na Telefon Totalna zednada! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Krystyna  •  2019-05-10
Ocena:
Dzisiaj chciałam zamienić obligacje - NIE MOGĘ TEGO ZROBIĆ , ponieważ Pani w Banku poinformowała mnie, że system jej nie wpuszcza, muszę wypełnić ankiety. Bez tego się nie da wykupić obligacji. Nie zgadzam się na żadne ankiety - dlatego nie mogłam zamienić obligacji - DLACZEGO ? dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Paweł  •  2019-05-07
Ocena:
Pół gwiazdki, bo nie można dać 0. Wersja iPKO biznes to najgorszy, najbardziej toporny, niedziałający i nieintuicyjny dostęp do banku jaki kiedykolwiek widziałem. Ciężko jest nawet zrobić zwykły przelew. Do tego wieczne problemy z tokenem mobilnym. Dowolny inny bank będzie lepszy niż to coś. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ quiescis  •  2019-05-03
Ocena:
Gdybym mogła dać ocenę ujemną to bym to zrobiła. Od lat mam problemy z tym bankiem, a to przyślą kartę której nie da się aktywować, a to czegoś zapomną. Ostatnio została aktywowana jakaś usługa, o którą nawet nie składałam wniosku. Pieniądze z kon... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Bart  •  2019-03-14
Ocena:
Bałaganiarze i naciągacze, masa kosztownych niejasnych prowizji, nie polecam nikomu dbającemu o własne finanse. dodaj swój komentarz »

Oddziały PKO Bank Polski

Kraków Kapelanka 56 zobacz na mapie »
Kraków Grodzka 48 zobacz na mapie »
Kraków Beskidzka 30 zobacz na mapie »
Kraków Bajana 8 zobacz na mapie »
Kraków A. Mickiewicza 30 zobacz na mapie »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »