PKO Bank Polski

Adres siedziby:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
ul. Puławska 15
00-975 Warszawa

Infolinia PKO BP:
801 302 302

(614 opinii)

PKO Bank Polski jest największym i jednym z najstarszych banków w Polsce. W ostatnich latach, w warunkach rosnącej konkurencji i kryzysu finan…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

614 Opinie

użytkownik
Ocena:
W dniu 05 grudnia 2019 roku zszokowałam mnie sytuacja jaka wynikła w Państwa Banku. Poprzedniego dnia zamówiłam pewną ilość gotówki którą chce wypłacić w dniu następny nie były to małe pieniądze. I co następnego dnia przychodzę tak jak to było umówione i Pani chyba na wyższym stanowisku informuje mnie abym stanęła w kolejce i na sali gdzie jest dużo osób pobrała gotówkę. Przeżyłam szok ponieważ były to dla mnie osobiście bardzo duże pieniądze może i oszczędności całego życia. Chciałam nadmienić, że posiadam konto do indywidualnej obsługi. Za dwadzieścia lat posiadania u Państwa rachunku nikt tak lekceważąco mnie nie potraktował oraz sytuacji w jakiej się znalazłam. Pozdrawiam. Kraków skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Najgorsza obsługa na pl niepodległości w Łomży, sześć stanowisk czynne dwa o godzinie 13 czekam 20minut,a nikogo nie ma, panie udają że pracują skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank w Polsce. Opłata za kartę to jakaś kpina za obsługę karty naliczaja najwięcej ze wszystkich banków w Polsce i to w dobie kiedy te rzeczy w innych bankach są darmowe! Miałam tam konto ponad 10 lat nie było żadnych zniżek nic tylko opłata za kartę wzrosła przez ten czas o jakieś 3 zł kpina i brak szacunku .Jak każdy myślący człowiek zmieniłam bank na darmowy poszłam usunąć konto mało tego że oczywiście prowizja zabrana to jeszcze musiałam zapłacić karę za usuwanie konta !!!! Nazwali to jako jakąś tam dodatkową opłatę za kartę ...Jak spytałam co to jest to mi powiedzieli że naliczają dziennie 26 gr za kartę hahahaha plucie w twarz klientowi na koniec zapłaciłam im te ich grosze .Nie dość że konta mi nie zamknęli bo 30 dni to zaczeli wydzwaniac do mnie i nagle proponować mi konto to za zero opłat:D kpina! Jak im odmówiłam baba z połowie słowa rzuciła mi słuchawka-pani z banku PKO w Lublinie gratulacje kultury:) dodam tylko że jak 10 lat temu usuwalam konto w aliorze nie było ani kar ani telefonów. Polecam każdemu czym prędzej wiać od tych [Moderacja] skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Tragedia pretrzymują przelewy w piątek przez weekand nie wysyłac ich dalej ich śmieszne sesje wychodzące ostatnia 14 30 pogratulować profesjonalizmu . skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
PROCEDURY SPADKOWE W TYM BANKU TO NIESMIESZNY ŻART. WYJAŚNIAM SYTUACJĘ. BABCIA ZOSTAWIŁA NAM PIENIĄDZE W SPADKU W TYM BANKU, JEDNAK NIE JESTEŚMY W STANIE ICH OTRZYMAĆ PONIEWAŻ JEDNA OSOBA NIE JEST PEŁNOLETNIA. ROZMIESZYŁO MNIE TO. W TAKIM RAZIE MÓWIĘ DO PANI W BANKU ŻEBY WYPLACIŁA PIENIĄDZE OSOBOM PEŁNOLETNIM A OSOBA NIEPEŁNOLETNIA DOSTANIE SWOJĄ CZEŚĆ JAK BĘDZIE MIAŁA 18 LAT. ODPOWIEDŹ PANI " NO ALE MY TEGO NIE DZIELIMY, TAKA JEST PROCEDURA". NIE MOGĘ OTRZYMAĆ SWOICH PIENIĘDZY PONIEWAŻ JEDNA OSOBA NIE MA 18 LAT!? NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ TAKIEJ DZIECINADY W POWAŻNYM BANKU. TŁUMACZĘ JAK WYGLĄDA PROCEDURA. PO PIERWSZE BANK WYMAGA TEGO BY WSZYSCY SPADKOBIERCY PRZYJECHALI DO BANKU W TYM SAMYM CZASIE CO JEST BARDZO TRUDNE, JEST NAS 6 OSÓB. W MOIM PRZYPADKU MAM TO SZCZĘŚCIE, ŻE JESTEŚMY RODZINĄ O NORMALNYCH RELACJACH. W PRZYPADKU SPADKOBIERCÓW KTÓRZY SĄ ZE SOBĄ SKŁÓCENI JEST TO BARDZO BARDZO TRUDNE. KOLEJNĄ KWESTIĄ JEST TO, ŻE SPADKOBIERCY NIE MUSZĄ BYĆ ZE SOBĄ SPOKREWNIENI GENETYCZNIE I MOGĄ MIESZKAĆ W RÓŻNYCH MIEJSCACH W KRAJU NIE ZNAJĄC SIĘ WZAJEMNIE. JAK W TAKIEJ SYTUACJI MAJĄ PRZYJECHAC WSZYSCY W JEDNYM CZASIE? MOIM ZDANIEM KAŻDY ZE SPADKOBIERCÓW POWINIEN MÓC ODEBRAĆ SWOJĄ CZEŚĆ W DOWOLNYM ODDZIALE BANKU. OSOBA KTÓRA USTALAŁA TĘ PROCEDURĘ NIE MIAŁA POJĘCIA JAK WYGLĄDA TO W PRAKTYCE ALBO BANK Z JAKIEGOŚ POWODU CELOWO UTRUDNIA ODEBRANIE KLIENTOM SWOICH PIENIĘDZY. JESTEM W STANIE ZROZUMIEĆ JEŚLI COŚ BYŁO BY NIE JASNE, KAŻDY MA WYDZIELONĄ SWOJĄ CZEŚĆ I NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNEGO POWODU ŻEBY NIE WYPŁACIĆ PIENIĘDZY OSOBOM PEŁNOLETNIM. ZA CHWILĘ PRZYJDZIE KRYZYS FINANSOWY I INFLACJA ZROBI SWOJE. PIENIĄDZE KTÓRE SĄ NAM BARDZO POTRZEBNE PRZEZ NICZYM NIEUZASADNIONE ZACHOWANIE BANKU STRACĄ NA SILE NABYWCZEJ I NIE BĘDZIE NAS JUŻ STAĆ NA PODZIELENIE DZIAŁEK A NA NA TO BABCIA ZOSTAWIŁA NAM PIENIĄDZE. BANK DLA OSOBY PELNOLETNIEJ WYMAGA POZWOLENIA Z SĄDU A TO JEST CZASOCHLONNE I KOSZTOWNE PONIEWAŻ TRZEBA ZAKŁADAĆ SPRAWĘ W SĄDZIE. Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM ZOSTAWIANIA W TYM BANKU PIENIĘDZY DLA SWOJEJ RODZINY, PONIEWAŻ SPADKOBIERCY MOGĄ MIEĆ POWAŻNE PROBLEMY Z OTRZYMANIEM ICH BO BANK MA TAKI KAPRYS I NIE WYPŁACI ICH OSOBOM PEŁNOLETNIM. MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZECZYTA TO KTOŚ Z TEGO BANKU I COŚ Z TYM ZROBI. SWOJĄ DROGĄ PODAŁEM TUTAJ POMYSŁ PRACOWNICZY JEŚLI COŚ TAKIEGO TAM ISTNIEJE. JA PO ZAKOŃCZENIU TEJ SPRAWY ZAMYKAM TAM KONTO. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Mój pierwszy bank w życiu. Mam mieszane uczucia w zależności od tego, z jakiego oddziału korzystałem - oddział w Tychach był bardzo profesjonalny, zaś w Warszawie trafiłem na oddział, gdzie pracowniczki nie miały pojęcia o produktach oferowanych przez ich własny bank, przyzwyczajone do pracy tylko jako kasjerki. Bezpiecznie i sprawnie, ale wadą tego banku jest brak ciekawych lokat., a i oferta na fundusze inwestycyjne średnio przekonuje. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Badziew totalny. Podpisywałam umowę dość niedawno tym bankiem .I nic nie było o tak dużch opłatach a wypłaty w innym bankomacie niż Pko. 45 złotych mi zabrali za wypłatę. Żaden bank nie robi takich rzeczy. Pewnie jak dłużej bym była klientkom tego banku to i za inne transakcje nieziemskie kwoty by się okazało że pobierają.Nigdy więcej. Teraz jestem w banku , który również pobiera za wypłaty w innym bankomacie ale 5 złotych nie 45 . Puknijcie się w łeb i tyle skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia , kompletnie nieintuicyjne interfejs internetowy i wszystkie usługi z ogromnym problemami. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zmiana pracy po 25 latach pracy w PKO Banku Polskim była jedną z najlepszych decyzji jakie podjąłem. Młodym chętnym do pracy w tej firmie mogę powiedzieć tylko jedno : - nie polecam. Ścieżka awansu jest tylko w procedurach wewnętrznych i marzeniach. Pozdrawiam skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
dziadostwo nie bank złożyłem dyspozycje zmiany daty pobierania raty kredyty przez ipko . niby wszystko ładnie pięknie ale ku mojemu zdziwieniu do raty odsetkowej doliczono ponad 200zl za co jakim prawem nie wiem na infolini zdzwoniłem pytałem tez nie są w stanie powiedziec dlaczego bo żadnych opłat nie ma za zmiane daty . i reklamacja aż 60 dni [Moderacja] w biały dzień i zero rekompensaty za ich błędy bank syf nikomu nie polecam skomentuj opinię »
Dodaj opinię