Polsat Box (Cyfrowy Polsat)

ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

(322 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Polsat Box (Cyfrowy Polsat)

użytkownik
~ redi  •  2019-04-13
Moi rodzice to mieli. Musiałem im pomóc rozwiązać z tym syfem umowę. Dopiero kiedy zgłosiłem sprawę do sądu poszli na ugodę . Ale i tak nie odpuszczam . Jeszce zapłacą za mój zmarnowany czas i stręczycielstwo na moich rodzicach którzy stracili zdr... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kkaamm  •  2019-04-10
Mam 3 dekodery cyfrowego Polsatu i nigdy na żadnym instalacja karty nie była prosta. Zawsze jest jakiś błąd i trzeba walczyć z uruchomieniem. Totalna porażka. Jak tylko ruszy kablówka to z przyjemnością wrzucę te dekodery.
użytkownik
~ Cyfrowypolsattodno  •  2019-03-31
Najgorsza firma na świecie. Nie wiem kto tam rządzi ale dramat jest niesamowity. Do rzeczy, podpisałem z nimi umowę jakoś 3 lata temu, było git, potem przedłużyłem i po pół roku po przedłużeniu zaczęły się jazdy z internetem, nawet filmiku 2minuto... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Andrew  •  2019-02-13
Dno dno dno nikomu nie polecam chyba że tylko przeglądanie strony . Zaraz blokują łącze j nakładają ograniczenia obecnie mam 0,5mb prędkości !!!! Omijajcie z daleka ta instytucje
użytkownik
~ Andrzej  •  2019-02-05
W Luboniu (wielkopolska) Internet w godzinach 6:00-15:00 działa z prędkością MAX 2-3MBPS. Między 15 a 23 prędkość nawet 1MBPS jest nieosiągalna. Do tego bardzo niestabilnie pracuje, połączenie zrywa średnio co 10 minut (czasem zaczyna działać po k... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Szuflada  •  2019-01-26
Nie polecam Internetu z firmy cyfrowy Polsat przy okresie testowym cudnie pięknie ładnie. Później koszmar 500kb/s do 1mb/s To już standard. Po interwencji na infolinii usłyszałem że tyle gwarantuje dostawca usług. Szczerze nie polecam.
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »