Profitio LTD.

Jeśli interesują Cię szczegóły aktualnie prowadzonych zapisów na obligacje – zapraszamy do kontaktu.

Kontakt: biuro@profitio.pl

(6 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Profitio LTD.

użytkownik
~ xyz  •  2017-07-07
Firma polecała do niedawna obligacje firmy ,która jest zadłużona i nie wypłaca odsetek z obligacji,ostatnio nie odbierają telefonów, jestem zawiedziony.
użytkownik
~ Michał Synowiec  •  2016-01-29
Mam róznych doradców, ale tylko z nimi znajduje wspólny język. Bez presji, nagabywania, wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. A jak sie czegoś nie da to od razu mówią, bez mydlenia oczu i obiecywania. Dlatego chętnie dzielę sie opinia na ich temat.
użytkownik
~ Michał Dąbrowski  •  2016-01-28
Zdecydowanie polecam ? bardzo obrze się z nimi współpracuje. Potwierdzam również zarabiam średnio 8% rocznie na obligacjach, które oferują.
użytkownik
~ Patryk Wasilewski  •  2016-01-27
Współpracuję z ludzmi tworzącymi firmę już ponad dwa lat. Wszystko układa się pomyślnie. Zarabiam 7-10% rocznie na obligacjach. Dobry kontakt.
użytkownik
~ Mikael  •  2016-01-21
Znam ich od dawna, sprzedają różne obligacje. Dbają o klienta czego jestem dobrym przykładem. Kupuję od nich obligacje od czasu do czasu. Dostaję odsetki, wykup na czas - chyba własnie o to w tym chodzi :)
użytkownik
~ BartekZKrak  •  2016-01-21
Trafili do mnie z polecenia moich znajomych jakieś dwa lata temu i pokazali ciekawą ofertę obligacji. Kupiłem na próbę za małą kwotę. Pozniej żona kazała kupić jeszcze i jeszcze. Odsetki przychodziły terminowo, a obecnie przedłużamy na kolejne okr... zobacz całą opinię »