PZU SA

al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa

(61 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PZU SA

użytkownik
~ Jasiu  •  2019-12-17
Drogo i problemowo
użytkownik
~ Poszkodowany  •  2019-12-04
Jak dla mnie nie ma gorszej złodziejskiej i mniej kompetentnej firmy na rynku. Już niestety walczyłem z nimi 2 razy z uwagi sprawców OC w PZU ubezpieczonych. Uzyskać uczciwe ubezpieczenie jako poszkodowany z OC sprawcy Ubezpieczonego w PZU grani... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ I.   •  2019-11-26
Zakonczyłam pracę w firmie w której miałam ubezpieczenie grupowe PZU. Chciałam je kontynuować samodzielnie. Skontaktowalam się ze swoją agentką u której ubezpieczam też mieszkanie w PZU, ale dowiedziałam się od niej, że w tym celu muszę iść do o... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Driverka   •  2019-09-10
PZU SA zaniża odszkodowania! Za nowy błotnik w 5letnim aucie liczą 137 zł. Auto klasy premium, ocynk, bezwypadkowe! Do tego każą mi wozić dziecko w uszkodzonym potencjalnie zestawie nosidełko + baza, bo Pan na infolinii stwierdził, że nie zapłacą... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ dzek  •  2019-08-22
Od co najmniej 70 dni PZU SA nie jest w stanie zakonczyc zgloszonej szkody , tylko dlatego ze odpowiedzialna pracownica za wyjasnienie tej szkody okazala sie osoba nie kompetentna , lekcewazaca mnie , wrecz klamliwa. Wszelkie dowody w zasobach PZ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anna  •  2019-08-08
Koszmar. To moja ostatnia potyczka z nimi rezygnuje jak się tylko skończy polisa, kasę brać to biorą a później maja wszystko gdzieś. Już parę lat temu przy kolizji 160 km od domu na samochód zastępczy czekaliśmy od 16 tej do północy i tak nie dost... zobacz całą opinię »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »