PZU SA

al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa

(61 opinii)

Opinie o PZU SA

użytkownik
~ Ja  •  2019-05-28
Mieliśmy szkodę z AC a PZU na odmówiło wypłaty. Przyznali wypłatę mocno zaniżona a potem odmówili odpowiedzialności. A teraz mataczą nie ukazując nam rozmów, które za każdym razem były nagrywane. Na każde pismo odpowiadają 30 dni. Uważajcie na tych [Moderacja] dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Roman  •  2019-05-28
[Moderacja] ludzie którzy tam pracują , nieogarniaja kompletnie nic wielkie zamieszanie ,szkoda zaniżona .Naprawa bezgotówkowa to tylko w nazwie w warsztacie który mi polecono wykasowali mnie na 300 zł . Dokumenty które wysłałem zgubili . dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ mkWroc  •  2019-05-13
Obsługa klienta fatalna. Infolinia na 800 (nie każdy zadzwoni z komórki). Na odpowiedz mailem czekam już 4 dzień (bez skutku). Prośba o kontakt tel. z ich strony 2 x zignorowany. Nie płaćcie przez ich system internetowy. Brak potwierdzenia dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Adam  •  2019-04-09
Mam ubezpieczenie flotowe, właśnie w weekend potrzebowałęm pomocy assistance w Niemczech? Mam wykupiony najwyższy pakiet assistance , agent mówił mi że mam 1200km limitu holowania w razie awarii lub wypadku? z tego też powodu zmieniłem firmę ubezp... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marcin  •  2019-03-28
Porażka i z odszkodowaniem z oc i z ubezpieczenia grupowego, nic nie wypłacili, tłumacząc że nie ma pewności czy do urazów doszło podczas wypadku.NIE DLA PZU!!! [Moderacja] nie ma na nich sposobu, nawet interwencja RZECZNIKA finansowego nie pomaga. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Marcin 22  •  2019-03-24
[Moderacja] Wcisnęli nam umowy polis z których obydwoje jesteśmy nie zadowoleni. Podczas podpisywania umowy pracownica oddziału PZU w Nowym Targu obiecywała nam gruszki na wierzbie i że wszystko będzie nam się należało a jak puzniej się okazało n... zobacz całą opinię »