PZU SA

al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa

(61 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PZU SA

użytkownik
~ Ja  •  2019-05-28
Mieliśmy szkodę z AC a PZU na odmówiło wypłaty. Przyznali wypłatę mocno zaniżona a potem odmówili odpowiedzialności. A teraz mataczą nie ukazując nam rozmów, które za każdym razem były nagrywane. Na każde pismo odpowiadają 30 dni. Uważajcie na tych [Moderacja]
użytkownik
~ Roman  •  2019-05-28
[Moderacja] ludzie którzy tam pracują , nieogarniaja kompletnie nic wielkie zamieszanie ,szkoda zaniżona .Naprawa bezgotówkowa to tylko w nazwie w warsztacie który mi polecono wykasowali mnie na 300 zł . Dokumenty które wysłałem zgubili .
użytkownik
~ mkWroc  •  2019-05-13
Obsługa klienta fatalna. Infolinia na 800 (nie każdy zadzwoni z komórki). Na odpowiedz mailem czekam już 4 dzień (bez skutku). Prośba o kontakt tel. z ich strony 2 x zignorowany. Nie płaćcie przez ich system internetowy. Brak potwierdzenia
użytkownik
~ Adam  •  2019-04-09
Mam ubezpieczenie flotowe, właśnie w weekend potrzebowałęm pomocy assistance w Niemczech? Mam wykupiony najwyższy pakiet assistance , agent mówił mi że mam 1200km limitu holowania w razie awarii lub wypadku? z tego też powodu zmieniłem firmę ubezp... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marcin  •  2019-03-28
Porażka i z odszkodowaniem z oc i z ubezpieczenia grupowego, nic nie wypłacili, tłumacząc że nie ma pewności czy do urazów doszło podczas wypadku.NIE DLA PZU!!! [Moderacja] nie ma na nich sposobu, nawet interwencja RZECZNIKA finansowego nie pomaga.
użytkownik
~ Marcin 22  •  2019-03-24
[Moderacja] Wcisnęli nam umowy polis z których obydwoje jesteśmy nie zadowoleni. Podczas podpisywania umowy pracownica oddziału PZU w Nowym Targu obiecywała nam gruszki na wierzbie i że wszystko będzie nam się należało a jak puzniej się okazało n... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »