PZU SA

al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa

(61 opinii)

Opinie o PZU SA

użytkownik
~ edward  •  2018-10-24
Ocena:
Jednym słowem [Moderacja] . Nie chcą wypłacać na zakup dobrych części, każą klepać i szpachlować!!! SZOK !! Za 3 elementy na przodzie samochodu, gdzie błotnik i maska są powyginane policzyli mi najpierw 600 zł., a później podnieśli na 1400. Oczyw... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Piotr  •  2018-10-23
Ocena:
Dno to za mało kretacze z PZU pukaja w dno od spodu. Najechanie na tył samochodu osobowego przez samochód ciężarowy. Cały tyl pognieciony, złamany i wyrwany z mocowań fotel kierowcy, drzwi z tyłu przestały się otwierać. Co stwierdza pzu ?Charakter... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marek  •  2018-10-01
Ocena:
Strata pieniędzy. W odmowie wypłaty powołują się na powody w oczywisty sposób nieprawdziwe, bo myślą, że ich nie pozwiesz... Wykup ubezpieczenie u kogoś innego. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Klient  •  2018-05-17
Ocena:
Koszmar! Nigdy więcej PZU. Gdyby nie osoba postronna błąd pracowników PZU kosztowałby mnie przynajmniej kilka tysięcy złotych. Sprawa bardzo prosta, 2 możliwe rozwiązania, ale dla nich to i tak za dużo. Aż strach pomyśleć ile szkód mogą spowodować... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kamila  •  2017-01-12
Ocena:
Od lat jestem wierna swojej agentce ubezpieczeniowej. Agata prowadzi agencję ubezpieczeniową. Ubezpieczenia PZU nie są może jako takie - najtańsze, ale ja polecam ze względu na jakość. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ julian  •  2016-05-14
Ocena:
Za parę dni mija rok po wypadku komunikacyjnym jak zostałem potrącony przez nieostrożną kobietę za kółkiem w skutek czego odniosłem nie odwracalny uszczerbek na zdrowiu fizycznym jak i psychicznym, między czasie spędziłem około półtora miesiąca w ... zobacz całą opinię »