PZU SA

al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa

(61 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PZU SA

użytkownik
~ aaaaaaa  •  2019-03-20
Ja również z całego serca odradzam i współczuję wszystkim, których sprawca wypadku ma OC w PZU. Za wszystko co mogą to ucinają... Za parking, lawetę itd. I to nie małe kwoty, ponieważ PZU policzyło to inaczej. Ponosi się straty z własnych kieszeni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ TOBIASZ  •  2019-03-04
MIAŁEM KOLIZJE. SKORZYSTAŁEM Z POLISY AC. WYPŁACILI 30% NAPRAWY WYLICZONEJ W AUTORYZOWANYM SERWISIE. AUTO NIENAPRAWIONE, ZSZARGANE NERWY, PRZEPYCHAM SIE JUZ DRUGI MIESIAC. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
użytkownik
~ Horus  •  2019-03-02
Stanowczo odradzam!! [Moderacja] przy procesie uzyskiwania odszkodowania bazując na niepełnych informacjach i nieznajomości przepisów szczegółowych przez poszkodowanego. Zaniżają kosztorysy szkód z tego co wiem w 100% przypadków. Status wieloletn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Patryk. H  •  2019-02-24
To jedna z najgorszych ubezpieczalni w Polsce... Nie doświadczeni pracownicy podają różne informacje sprzeczne ze sobą... Czekałem na odszkodowanie "zadość uczynienie" po zmarłym ojcu który zginął w wypadku samochodowym jak można się domyślić pien... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Brock  •  2019-01-25
Nie polecam!!! Po wielu latach ubezpieczenia aut w PZU, zawiodłam się na nich, jeśli chodzi o wyrejestrowanie auta z powodu kasacji auta przez ponad pół roku nie można się doprosić o wycofanie auta z rejestru ubezpieczeń i zwrot pieniędzy, a zamia... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Czak  •  2018-11-21
[Moderacja] oszukali moją matkę miała ona ja mój brat dostać odszkodowanie za śmierć mojego 2 brata to jej nasciemniali ze nie ma ważnej książeczki i sie nie należy odszkodowanie minęło tyle lat a tu nadeszła sprawiedliwość bo jedna firma nam pom... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »