PZU SA

al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa

(61 opinii)

Opinie o PZU SA

użytkownik
~ aaaaaaa  •  2019-03-20
Ja również z całego serca odradzam i współczuję wszystkim, których sprawca wypadku ma OC w PZU. Za wszystko co mogą to ucinają... Za parking, lawetę itd. I to nie małe kwoty, ponieważ PZU policzyło to inaczej. Ponosi się straty z własnych kieszeni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ TOBIASZ  •  2019-03-04
MIAŁEM KOLIZJE. SKORZYSTAŁEM Z POLISY AC. WYPŁACILI 30% NAPRAWY WYLICZONEJ W AUTORYZOWANYM SERWISIE. AUTO NIENAPRAWIONE, ZSZARGANE NERWY, PRZEPYCHAM SIE JUZ DRUGI MIESIAC. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Horus  •  2019-03-02
Stanowczo odradzam!! [Moderacja] przy procesie uzyskiwania odszkodowania bazując na niepełnych informacjach i nieznajomości przepisów szczegółowych przez poszkodowanego. Zaniżają kosztorysy szkód z tego co wiem w 100% przypadków. Status wieloletn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Patryk. H  •  2019-02-24
To jedna z najgorszych ubezpieczalni w Polsce... Nie doświadczeni pracownicy podają różne informacje sprzeczne ze sobą... Czekałem na odszkodowanie "zadość uczynienie" po zmarłym ojcu który zginął w wypadku samochodowym jak można się domyślić pien... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Brock  •  2019-01-25
Nie polecam!!! Po wielu latach ubezpieczenia aut w PZU, zawiodłam się na nich, jeśli chodzi o wyrejestrowanie auta z powodu kasacji auta przez ponad pół roku nie można się doprosić o wycofanie auta z rejestru ubezpieczeń i zwrot pieniędzy, a zamia... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Czak  •  2018-11-21
[Moderacja] oszukali moją matkę miała ona ja mój brat dostać odszkodowanie za śmierć mojego 2 brata to jej nasciemniali ze nie ma ważnej książeczki i sie nie należy odszkodowanie minęło tyle lat a tu nadeszła sprawiedliwość bo jedna firma nam pom... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »