PZU SA

al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa

(61 opinii)

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i …

zobacz więcej »

Dodaj opinię

61 Opinie

użytkownik
Ocena:
Drogo i problemowo skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jak dla mnie nie ma gorszej złodziejskiej i mniej kompetentnej firmy na rynku. Już niestety walczyłem z nimi 2 razy z uwagi sprawców OC w PZU ubezpieczonych. Uzyskać uczciwe ubezpieczenie jako poszkodowany z OC sprawcy Ubezpieczonego w PZU graniczy z cudem.W skali od 1 do 10 firmę oceniam na -10. Konsultanci studenci bez doświadczenia, z którymi ciężki załatwić coś na spokojnie to nie realne.Co chwile telefony i pretensje że coś jest nie tak.Za infolinię kasują sporo i długo trzeba czekać.Rzecoznawca wycenił mi szkodę twierdząc że nałożyła się ona na poprzednią za którą wcześniej wziąłem pieniądze i naprawiłem indywidualnie nie mając zupełnie na to potwierdzenia, ponieważ nowa szkoda nałożyła się na nową z kilkunastokrotną siłą i po prostu nie mógł tego udowodnić.Najlepsze jest to że przy ogledzinach nic mi o tym nie powiedział,tylko później wyczytałem to w oszacowaniu szkody- skandal!Auta zastępcze z najgorszych mało znanych wypożyczalni z zużytymi,starymi i poobijany autami.Beznadzieja, obym nigdy więcej nie miał z nimi styczności.Nie polecam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zakonczyłam pracę w firmie w której miałam ubezpieczenie grupowe PZU. Chciałam je kontynuować samodzielnie. Skontaktowalam się ze swoją agentką u której ubezpieczam też mieszkanie w PZU, ale dowiedziałam się od niej, że w tym celu muszę iść do oddziału PZU. Poszłam ale w oddziale PZU kolejki jak za PRL. Postanowiłam więc załatwić sprawę przez Internet. Niestety. Na czacie dowiedziałam się że...nic się nie dowiem. Jeśli chcę kontynuować sama ubezpieczenia muszę isć stać w kolejce do oddziału ale...mogę się umówić na godzinę! W trakcie umawiania się na godzinę okazalo się, że nie da się umówić na godzinę, ponieważ nie da się wpisać godziny (można wpisać tylko datę) a z samą datą formularza nie da się wysłać. Znowu więc weszłam na czat pisząc, ze chyba mają błąd na stronie bo nie da się umówić na godzinę. Pani z czatu przełączyła mnie na inny czat gdzie mieli mnie umówić na godzinę. Ale na tamtym czacie z kolei dowiedziałam się, że oni umawiają ale na...usługi medyczne!!! Pocałujcie mnie w de. Nigdy więcej nie chcę mieć z wami nic wspólnego. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
PZU SA zaniża odszkodowania! Za nowy błotnik w 5letnim aucie liczą 137 zł. Auto klasy premium, ocynk, bezwypadkowe! Do tego każą mi wozić dziecko w uszkodzonym potencjalnie zestawie nosidełko + baza, bo Pan na infolinii stwierdził, że nie zapłacą, np on by swoje dziecko w to wsadził!!! Nie uznali połowy uszkodzeń, pozostałe policzyli 7 razy taniej niż ceny rynkowe. Uważajcie. Za uszkodzone drzwi, błotnik, dwie felgi, zawieszenie i roletę plus wyposażenie będące wewnątrz policzyli mi 3200. Nie ma zakładu, którymi auto do stanu sprzed kolizji za taką jałmużnę doprowadzi!!! Auto w pełni oryginalne chcą mi zrobić jak 25 letniego zwicha po dzwonach!!! Zalety Infolinia Wady Zero odpowiedzi na email, opieszalosc, zaniżanie należnych odszkodowań. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Od co najmniej 70 dni PZU SA nie jest w stanie zakonczyc zgloszonej szkody , tylko dlatego ze odpowiedzialna pracownica za wyjasnienie tej szkody okazala sie osoba nie kompetentna , lekcewazaca mnie , wrecz klamliwa. Wszelkie dowody w zasobach PZU SA i moich. Mimo prob zero reakcji , jak juz to nadal matacza, pisza o nastepnych wymyslonych terminach itp. . Tak nieuczciwego ubezpieczyciela jakim okazal sie PZU SA , z reka na sercu nie polecam . skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Koszmar. To moja ostatnia potyczka z nimi rezygnuje jak się tylko skończy polisa, kasę brać to biorą a później maja wszystko gdzieś. Już parę lat temu przy kolizji 160 km od domu na samochód zastępczy czekaliśmy od 16 tej do północy i tak nie dostaliśmy samochodu w swojej klasie. I zadnej rekompensaty. Teraz zostawiam samochód w warsztacie wart 120 tysięcy a dostaje rupla za 20 tysięcy ale AĆ płace od 120. To sa żarty i kpina. Podnoszą tylko składki i tyle. Płaci się ogromne pieniądze za AĆ lepiej w razie potrzeby samemu wziąść z wypożyczalni przynajmniej ma się wpływ na to co sie dostanie. Jak można tak segregowac samochody. Najlepsze jest to , że człowiek się od nich nic nie dowie nie ma wglądu do żadnej tabeli. Segreguja sobie jak chcą . Że też nikt się za to nie weźmie. Nie polecam wogole trzymajcie się ludzie od nich z daleka. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam tej firmy 10 lat płacenia składek (dobrowolnie) 2 wypadki samochodowe nie z mojej winy i ani złotówki odszkodowania. Nadmienię że w jednym z wypadków miałam uraz kręgosłupa i wg PZU nie mam uszczerbku na zdrowiu. Żenada! !!! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam tej firmy. Miałam wypadek samochodowy w pracy z urazem kręgosłupa i nie wyplacono mi ani złotówki ponieważ wg nich nie miałam uszczerbku na zdrowiu, a ZUS uznał mi uszczerbek. 2 miesiace leczenia, oplata polisy dobrowolna przez 10 lat. Nadmienię miałam 2 wypadki samochodowe nie z mojej winy i ani złotówki odszkodowania. [Moderacja] !!! Jeśli chodzi o płacenie im skladek wszystko pięknie, ładnie przedstawiają ale jeśli chodzi o wypłatę odszkodowania to wg nich nic się nie należy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam, po pół roku po przedłużeniu polisy wysłali mi prze-kalkulacje o 2066.00 złotych, jak się zapytałem dla czego tak jest to powiedzieli że składka była naliczona na inną osobe od której własnie kupiłem samochód (ale auto to mam już kilka lat i miałem u nich na to auto już drugie OC). Własnie takim czymś oni się zajmują. Kontakt mailowy jest zerowy... Na wszystkie maile odpisują jakieś bzdury. I przez ich błąd w systemie ja teraz muszę dopłacać ponad 2 koła..... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
To coś to dno! wykonałem badanie rtg w innej klinice (badanie darmowe bo wlicza się w moją polisę) bo zależało mi na czasie za kwotę 160zl z własnej kieszeni , a ONI przyznali mi 40zl refundacji. [Moderacja] skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »