Santander Consumer Bank

Adres siedziby:
Santander Consumer Bank S.A.
ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław

Infolinia Banku Santander:
Kredyty:
195 00

Lokaty:
801 601 801
71 358 21 60

(673 opinii)

Obecny kształt Santander Consumer Banku jest wynikiem jego połączenia w 2011 r. z AIG Bankiem Polska, który od 1998 r. zdobywał silną pozycję na ryn…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

673 Opinie

użytkownik
Ocena:
Syf toalny za czasów banku zachodniego tego nie było a tu ciągle awaria hakerzy na kontach słabe zabezpieczenia jeszcze trochę a stracicie większość klientów wolę dzień dłużej poczekać na wypłatę niż ciągle awaria pora zmienić bank skomentuj opinię (5) »
użytkownik
Ocena:
Totalna porażka, jakaś kpina z klientów.... Nie ma tygodnia by nie było problemów z przelewami itp. itd. Było WBK, było wszystko ok. Teraz kompletne dno. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Omijać szerokim łukiem- na pismo odnośnie wysokości zadłużenia czeka się 30 dni, co w przypadku sprzedaży mieszkania jest niedopuszczalne. Zgodę na wykreślenie hipoteki wysłali zgodnie z ustawowym terminem 14 dni, ale bez pełnomocnictwa osoby, ktora pismo wystawiła. Bez tego sąd nie dokona wykreślenia - ile się czeka na owe pełnomocnictwo ? Oczywiście 30 dni, mimo ze bank doskonale wie, że jest ono niezbędne. Żenada, szczególnie w czasach, kiedy inne banki wystawiają te dokumenty od ręki przez aplikacje mobilne skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Uwaga na ten bank. Ciągle naliczają jakieś opłaty prowizyjne, dopiero przy reklamacjach je wycofują - jak nie upilnujesz to jesteś 'w plecy' skomentuj opinię (5) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam. Miałam kilka dni opóźnienia w spłacie 1 raty. Zawsze płaciłam na czas. Rozmawiałam z bankiem, było ok. a za chwilę dostaje smsy że bank przekazał sprawę do firmy zewnętrznej która mi groziła że pojedzie do domu rodziców i im powie że mam długi??? a rodo, ochrona danych? czyste bezprawie skomentuj opinię (6) »
użytkownik
Ocena:
Zostałem oszukany miałem wcześniej konto w BZWBK całkowicie bezpłatne a teraz oni bezprawnie po przejęciu nalicQja mi opłaty bez.mokej zgody skomentuj opinię (5) »
użytkownik
Ocena:
PRZESTRZEGAM, aby zamknąć konto firmowe w Santanderze trzeba udać się do oddziału nawet jak nie ma Cię w kraju i jak twierdzą konsultanci, nie ma ŻADNEJ innej możliwości ? zobaczymy co na to KNF i UODO (na wezwanie do usunięcia danych zostały usunięte tylko zgody marketingowe) skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Już raz pisałam o problemach z tym bankiem mimo moich pism i przyznanie mi racji twierdzą że mam zaległości w ratach to już drugi raz bo w pierwszej sytuacji zgłosili mnie do big gdzie wcześniej mnie informowali o zzdluzenuach a teraz wydzwaniasz sprzątaczki pewnie odpowiadają na pisma same dziadostwo a rozważam się czy nie założyć sprawy temu bankowi za takie dziadostwo szkoda że nie można wulgarnych słów używać bo aż się same cisną na usta ale mało tego że Ty was opisuje to jeszcze na facebuk umieszczę wszystkie pisma co pisał bank skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Santander Bank, Poznań, ul. Dąbrowskiego 51 Katastrofa. Nie polecam. W przypadku zgłoszenia zamknięcia lokaty - zaczynają piętrzyć się trudności...nie można on-line, nie ma osoby uprawnionej itp. Nierzetelne informowanie banku o wysokości, jak i sposobie pobieranych opłatach np. na prowadzenie funduszy. Informację tzw. czytelną otrzymałam dopiero po 10 latach, przedtem było to zakamuflowane w tzw. kosztach ogólnych. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam, chcialam zaplaci za mame ostatnia rate z nakazem sadowym, w pismie z sadu nie bylo numeru konta na ktore maja byc przelane zadluzenie. Mama, starsza osoba, glucha i kolowata. Dzwonilam aby uzyskac numer konta, niestety nikt ze mna nie chcial rozmawiac, po weryfikacji danych przez Mame Pani cos jej tlumaczyla, mowila. Mama, ze nic nie rozumie i nie slyszy i prosi aby podac numer konta na ktore przelac srodki corce a ta, ze nie moze itd. Zenada, godzina na telefonie, 4 rozne osoby, przelaczanie z dzialu do dzialu. Kobieta nie spi po nocach, nekaja ja telefonami, pozew z sadu, chce zaplacic ale nie wie na jakie konto. Daje jedna gwiazdke, bo nie ma minusowej oceny. Zamast pomagac ludzia, przde wszystkim starszym to utrudniaja zycie, bo maja procedury. Tylko numer konta aby spalcic zadluzenie. Tragedia!!! Wlacz myslenie, troche kreatywnosc!! To nie boli. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »