Dodaj opinię

6 Opinie

użytkownik
Ocena:
Nigdy więcej tego leasingu . Mówi to każdy z kim rozmawiam. Nastawiony na maksymalne wydojenie klienta i najlepszy jest taki co mi się noga posliznie żeby jeszcze bardziej dobić. Kary z kosmosu. Jedynie plus że z kim bym nie rozmawiał każdy mówi nigdy więcej SG . Też mam 30 umów w sg naszczescie za pół roku się kończą i nigdy więcej nie chcę nic mieć wspólnego z tym podmiotem. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Umowy jako tako ale kultura średniowieczna. Odział Kraków, przychodzę po twardy dowód do autobusu a z oddali biura, jakaś kobieta krzyczy od kur***, chu*** itp. Tragedia jak tacy ludzie mają mieć moje dokumenty. Kończę umowe i wielkie dzieki nigdy więcej skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Chcesz mieć provlem bierz Sg lekki poślizg wypowiadają umowy liczy kary z kosmosu Totalne [Moderacja] Omijać ich szerokim łukiem. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
OSTRZEGAM PRZED LEASINGIEM SGEF - [Moderacja] BARDZO WYSOKIE KARY NAKŁADAJĄ. OSTRZEGAM PRZED TYM LEASINGIEM. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zdziercy!!! Chca zarobic na kliencie ile tylko sie uda.Brak kontaktu odpowiedz na reklamacje po miesiacu. Kary z kosmosu bez mozliwosci negocjacji bo i tak musisz zaplacic.Zero wrazliwosci i uprzejmosci. NIE POLECAM I TO BARDZO skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wszystko pieknie ładnie ale do momentu podpisania umowy. Później w razie problemów zero pomocy. Pierwsi do wystawiania faktur za różne opłaty, odsetki, itp. itd. Nawet w przypadkach gdy klient nie jest temu winny. Wychodzą z założenia iż klient i tak będzie musiał to zapłacić przy ostatniej wpłacie. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »