SGB

Adres siedziby:
SGB-Bank Spółka Akcyjna
ul. Szarych Szeregów 23a
60-462 Poznań
 

Infolinia SGB-Banku:
800 888 888
61 647 28 46 (również z zagranicy) 

(6 opinii)

Opinie o SGB

użytkownik
~ martal  •  2019-07-16
Obsługa klienta tragedia ,zablokowali moje pieniądze,maja problem ze zwrotem środków na konto.Pomimo,tego ze przez ich błąd straciłam dostęp do swoich środków.Czekam,już drugi dzień żeby odzyskać swoje pieniądze i nic.....Nie polecam tego banku!!!!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ klientka z łódzkiego  •  2014-01-30
Konto osobiste łatwe w obsłudze on-line, ale drogie. Bank nalicza opłaty za: prowadzenie rachunku, za posiadanie karty bankomatowej, za jakiś "dostęp do umowy", za każdy przelew przez Internet, dodatkowo za autoryzację sms- 1,50 miesięcznie (???),... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jan 49  •  2013-04-17
Umiarkowane a nawet niskie socjalne oprocentowanie. To mój pierwszy kredyt płacony w wyznaczonych kwotach i terminach. Operacje na koncie i z kartą bankomatową logiczne i sprawne. Po spłacie pierwszego biorę drugi kredyt. Bank godny polecenia. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ zbulwersowany  •  2012-11-16
Wysokość oprocentowania: niestety niepolecam. Dostęp internetowy: niestety niepolecam [opłaty]. Obsługa klienta w placówce: niestety niepolecam niehęc hyba marnie zaabiają. Oferta kredytu/ debetu w koncie: brak informacji. Elastyczność oferty: nie... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ były klient  •  2012-11-16
Wysokość oprocentowania: niestety niepolecam. Dostęp internetowy: niestety niepolecam tu opłaty wszelakie. Obsługa klienta w placówce: niestety niepolecam przez opieszałość. Oferta kredytu/ debetu w koncie: niewiem. Elastyczność oferty: niestety n... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zadowolona klientka  •  2012-07-17
Wysokość oprocentowania: Od wielu lat jestem klientem KDBS Bank zrzeszonego w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej. Jest to bank średniej wielkości, wielu osobom nieznany, za to moim zdaniem - godny polecenia. Bank polski, opłaty - niewysokie, opro... zobacz całą opinię »