Skok Stefczyka

(236 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Skok Stefczyka

użytkownik
~ Kaya  •  2019-10-30
Panie ze Stalowej Woli bardzo niemiłe,nieprofesjonalne,zero jakiegokolwiek podejścia do klienta,jeden wielki wstyd!
użytkownik
~ leno   •  2019-10-16
Ludzietyle negatywnych opinii. Dlavzego nie zwracscie sie do Ukik w Wsrszswie .mozna tex mailowo naposac skarge
użytkownik
~ Jola  •  2019-10-09
Nie polecam placówki w ozorkowie na ulicy listopadowej Panie nie miłe robią miny jak by były najważniejsze zero szacunku do klienta brak słów nigdy tam nie wrócę porażka
użytkownik
~ Ala   •  2019-10-09
Nie polecam placówki w ozorkowie brak kompetencji panie nie miłe robią miny jak by to one były najważniejsze a chciałam założyć lokatę jednak zrezygnowałam porazka
użytkownik
~ nie klient  •  2019-10-04
Dzwoniłem do Pruszkowa żeby pomóc mojej 90 letniej Cioci w zmianie sposobu autoryzacji konta internetowego Pani powiedziała że nie może pomóc. Zadzwoniłem pod numer infolinii powiedzieli że zadzwonią do Cioci. Pani z Pruszkowa nie mogła pomóc a j... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Gówno   •  2019-09-17
Po 7 latach przyszedł do mnie list o spłacie zadłużenia kredytu, w którym zmienili sobie numer konta i nic o tym nie mówiąc. Banda [Moderacja] i i nic więcej.