T-Mobile

T-Mobile Polska S.A.
ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

(261 opinii)

Opinie o T-Mobile

użytkownik
~ Opinia  •  2019-01-24
Ocena:
Dla mnie t-mobile jest również najgorszą siecią, jestem w niej od miesiąca i cały czas mam jakieś problemy, które zaczynają się już od samego przeniesienia numeru. numer miałam w play, okazało się, że przeniesiony o 2 miesiące za szybko i dostała... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Just  •  2019-01-17
Ocena:
Nie polecem ndobrze jest tylko przy podpisywaniu umowy same obietnice, potem słaba jakość połączeń wolny internet. Nagle uruchomione zostały u mnie smsy premium. Przez miesiąc smsy po 20 zl dziennie. T mobile opóźniło wtedy wystawienje faktury o d... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Bartas  •  2018-12-27
Ocena:
Ocena: 1.33 / 5\r\n [Moderacja] jakich mało. \r\nBiorąc umowę na 24 msc Pani zapewniała, że jest w tym telefon i usługa. Po 24 msc okazuje się( nie przedłużyłem umowy), że muszę płacić za telefon jeszcze przez rok i to po 95zl, gdzie wcześniej za... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Arkadiusz  •  2018-12-12
Ocena:
Jak na razie to te mobile wygrywają w rankingu najgorszej sieci z jaką miałem do czynienia do tej pory, całe szczęście, że nie dałem się namówić na ofertę abonamentową w trakcie przenoszenia numeru, więc mam szansę szybko się wymiksować z tej "cud... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Made  •  2018-12-09
Ocena:
Na początku zaznaczam jestem ich klientką od ponad 10 lat. W 2011 namówili mnie na tzw MIX z telefonem . Umowa o ile pamiętam na 3 lata za doładowania 30zł. Miałam dostać smartfon w promocji . Idiotka uwierzyłam. Efekt? Przysłali nie działający t... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Wściekła  •  2018-11-29
Ocena:
Nie polecam nikomu!!!!! Już wielokrotnie się zawiodłam na firmie T-Mobile. Jeszcze do nich nie przystąpiłam dobrze i już mi wlepili karę kilkaset złotych za nieopłacenie faktury. A nie wykonałam jeszcze ani jednego telefonu na tym numerze T-Mobile... zobacz całą opinię »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »