Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o TAX CARE

użytkownik
~ Łukasz Wrocław  •  2014-04-30
Ja pozytywnie. Są profesjonalni. Księgowość mi prowadzą w porządku, kontakt z doradcą niezły. Łukasz. Wrocław
użytkownik
~ zawiedziony  •  2013-08-08
polityka firmy: złapanie na księgowość osób fizycznych, doklejenie klientowi co się tylko da (produkty finansowe - kredyt, leasing, konto w Idea Banku, faktoring a najlepiej programu oszczędnościowego) i niech sobie radzi :) proponuje trzymać się z daleka.
użytkownik
~ Tomasz Ostach  •  2013-06-26
Bardzo jestem zadowolony z produktów Tax Care, a przede wszystkim z obsługi konsultantów, opiekunów klienta, oraz z księgowości. Pełen profesjonalizm. Służą w każdej chwili pomocą oraz poradą. Profesjonalna obsługa, szybki i konkretne załatwianie ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Krzemińska Elżbieta  •  2013-06-26
Zgłosiłam przez internet chęć wspólpracy z tą firmą, która proponowała kredyt unijny dla firm. Skontaktował się ze mną przze emal i telefon przedstawiciel tej firmy umóił mnie na spotkanie w oddziale Gdańskm, który miał przekazać do oddziału moją ... zobacz całą opinię »