TMS Brokers

(3 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o TMS Brokers

użytkownik
~ Quwi85  •  2019-06-11
Mam u nich konto jakiś czas i sobie chwalę. Kontakt z opiekunem bardzo dobry, robią dużo webinarow i wrzutek dzięki czemu nawet bez intensywnego śledzenia rynku można wypracować zysk. Aplikacja mobilna działa bez zarzutu. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
użytkownik
~ Aspektone  •  2018-06-27
Witam, Może i dobry kontakt z opiekunem jest ale ich zamykanie transakcji/stoploos-ów itd.. ma wiele do życzenia kilkukrotnie moje S/L zamknięte wyżej/niżej niż ustawione przez co strata była niekiedy 4 razy wyższa. Ich rekomendacje to jakaś śmie... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Enzo  •  2016-06-16
Moja opinia o TMS Brokers jest raczej pozytywna. Zresztą czytałem też wczesniej wiele opinii i na różne można trafić, ale warto mieć zawsze swoją opinię. Mają dobrą ofertę i gwarancje KNF, polski support i szybką platformę. Mieli tez wpadki, ale... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »