Traders Trust

(7 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Traders Trust

użytkownik
~ Karol  •  2017-09-18
wciskają...\\r\\n\\r\\n...klientom usługę social trading, w tym celu przedstawiają fałszywe, bardzo mocno podkoloryzowane wyniki strategii. Twierdzą, że strategia działa od wielu lat i że nigdy maksymalny poziom strat nie przekroczył 8 procent. Na... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ gerrard  •  2016-01-16
Mam rachunek STP-Account. Czyty handel, bez jakiś nieczystych zagrywek. Posiadają oni regulacje naszej KNF, więc spoko. Poza tym oferta fajna.
użytkownik
~ trevor  •  2015-12-31
Handluję z Traders Trust od kilku tygodni, są nadzorowanie przez KNF. Nadają się do scalpowania. Dobra egzekucja zleceń, niskie spready i żadnych poślizgów czy rekwotowań. Ogólnie ok.
użytkownik
~ Marek  •  2015-12-04
Jedna z lepszych obsługa klienta, dobre warunki handlu i egzekucja swietna. Bez problemu mozna bylo otwierac i zamykac na wczorajszych ruchu pod EBC
użytkownik
~ rafili  •  2015-12-02
Ja od kilku tygodni testuję ich konto demo. Na razie wszytsko ok, tzn. bez przekrętow. Z tego co czytałem na świecie są dość dobrze znani, u nas są od niedawna. Dobre spready.
użytkownik
~ Igor  •  2015-11-30
Niedawno weszli do Polski (taką przynajmniej informację dostalem na maila), ale to znany na świecie broker. Mam rachunek od roku, 100 % STP, mają regulacje KNF i żadnych rekwotowań czy poślizgów. Do tego całkiem niezłe spready.