Volkswagen Bank direct

Adres siedziby:

Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

Infolinia Volkswagen Banku:
800 103 301
+48 (22) 528 96 28 (również z zagranicy)

(42 opinii)

Opinie o Volkswagen Bank direct

użytkownik
~ TWI  •  2018-11-26
Nieustające problemy z przelewami wewnętrznymi, właśnie przez ich problemy nie zapłaciłem Vatu z działalności. DZIADOSTWO NA POTĘGĘ. Niestety nie moge na razie z nich zrezygnować. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ gruby  •  2017-05-12
kto wgl ma konto w Volkswagenie? chyba tylko Ci namówieni przez dealerów samochodwych... ludzie, przeciez sa konta jak maliny, a to jest slabiutkie - przeciez oni nawet aplikacji mobilnej nie maja... sprawdzcie sobie oferty mobilnych kont to zobac... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Elżbieta  •  2013-07-04
Jestem klientką tego banku,mam bardzo dobre zdanie o Banku jak i o pracownikach.Informacje o tym co się dzieje przychodzą na bieżąco w poczcie. Bank bardzo profesionalny i solidny. Zakładałam konto przez internet a resztę załatwił kurier bardzo sz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jinks  •  2013-06-04
VW zakłada się na dzień dobry 2 konta. Jeżeli mam środki to leża sobie na koncie oszczędzającym na 4,5% (jeden z najlepiej oprocentowanych ROR) ale z tego konta płatne są przelewy, więc kwotę przeznaczoną na płatności przerzucam i trzymamy na drug... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ami  •  2013-05-31
Bank potrafi przetrzymywać pieniądze z lokat ponad termin i zwracać je po czasie nie licząc oprocentowania za przetrzymanie pieniędzy ponad termin lokaty - jak sami tłumaczą, błąd systemu informatycznego, więc to nie ich wina. Jak dla mnie, to okr... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Klient  •  2013-05-24
Wyjątkowo kiepski i ubogi system internetowy. DO tego wiczne problemy z działaniem i pieniądze wiszące w powietrzu w wielu przypadkach np. zerwanie lokaty. Lokata zostaje zerwana kasa na konto nie wraca a odsetki się nie naliczają w tym czasie!!! ... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »