Warta

ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa

(26 opinii)

Budujemy nową jakość na rynku usług finansowych. Skutecznie zaspokajamy potrzeby finansowe i ubezpieczeniowe klientów indywidualnych i firm.

Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

26 Opinie

użytkownik
Ocena:
Nie polecam tej pseudo fimy człowiek placi składki a za pobyt prawie 2 miesiace w szpitalu dostaje odmowe ubezpieczenia skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dramat, wycena naprawy łazienki gdzie są skute pytki lustro i kawałek muru Warta ze swoim "niezależnym" rzeczoznawcą wycenia na 450zł(z materiałem). Na pytanie czy za te pieniądze przyślą mi budowlańca który to zrobi oczywiście uśmiech. Nie polecam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam! !! Czekam już 1.5 msc na zamknięcie szkody i dalej nic skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Niestety zawiedziony jestem bardzo Typowa firma, która bierze ale już coś dać od siebie to NIE. Chciałem nawet zapłacić za pomoc aby tylko wskazano mi odpowiedni kierunek działania. Usłyszałem odpowiedź,że umowa nie obejmuje i koniec rozmowy. NIE polecam. Słabo Warta słabo. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam , kombinują w kwestii bezpieczeństwa jak mogą przy ubieganiu się o odszkodowanie za foteliki dziecięce, działają na granicy przepisów, masa błędów rzeczoznawcy , ogólnie masakra. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam tej firmy! Absurdalne procedury rodem z firmy windykacyjnej. Ubezpieczyłam mieszkanie, bo poprzednie się skończyło, a miałam miesiąc czasu do sprzedaży domu. Powiedziano mi, że zwrócą mi pieniądze za niewykorzystany czas. Wysłałam mailem dokumenty i wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Mnożono dokumentację niezbędną, więc dokumenty dosyłałam dwa razy. Nie dość że nie zwrócono mi nadwyżki, to jeszcze doliczono część opłaty za kolejną ratę bo pani inspektor uznała za datę wpływu ostatnią datę wpływu dodatkowych dokumentów, a nie akt sprzedaży domu wysłany kilka miesięcy wcześniej! Byłam wieloletnim klientem, nigdy nie korzystałam z odszkodowania i tylko płaciłam. Zastanówcie się dwa razy, bo w tej firmie liczy się tylko zysk dla firmy i piętrzenie trudności, więc kiedy spotka was prawdziwe nieszczęście nie będą waszym sprzymierzeńcem, a wrogiem. Będę pisać wszędzie gdzie się da tą opinię, żeby ostrzegać, bo to jedna z firm, która bezwzględnie [Moderacja] swoich klientów! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Ubezpieczenia grupowe w bardzo dużej firmie-porażka@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nic ci się nie należy, wszystko odmówią ale ponad 100zł płac co miesiąc. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Kiedyś moja ciotka likwidowała szkodę w Warcie i pełne zadowolenie. To było kiedyś, jak Warta była Polska. Teraz jest Niemiecka i oszukują! Cel jeden - zakwalifikować szkodę jako całkowitą i dać ci ochłapy. OSZUŚCI. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Niezależnie od doświadczeń innych osób, wystawiam ocenę dobrą (4/5). Dlaczego? 1. Maksymalny wariant AC+Assistance zadziałał w pełni (nie dopłaciłem do naprawienia szkody w ASO ani złotówki). 2. Bezgotówkowe rozliczenie poprzez upoważnienie dane ASO zdjęło ze mnie całkowicie kwestie rozliczeń z Wartą (papierologią zajęli się inni). 3. Skorzystałem z samochodu zastępczego zgodnie z umową (bez większych problemów). 4. Składka mimo, że wysoka okazała się ułamkiem kosztów naprawy (dokładnie 1/3). 5. Dokumenty własne (pisma, fotografie) skanowałem i wysyłałem im przez formularz na stronie (wygodne). Asysta przez telefon (dość uprzejma). 6. Zastrzeżenia miałem do rzeczoznawcy, który umówił się na termin, w którym się nie pojawił. Opisałem sprawę w piśmie co spowodowało natychmiastową reakcję z jego strony (warto dokumentować błędy i zaniechania po ich stronie). Czy wybiorę ponownie ich ofertę? Nie wiem. Zobaczymy... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
omijajcie nie warto skomentuj opinię »
Dodaj opinię