APRIL Polska Service Sp. z o.o.

Grupa APRIL w Polsce
Sienna Center
ul. Sienna 73
00-033 Warszawa

Kontakt:
(48) 22 568 98 62

(18 opinii)

APRIL Polska Service APRIL to międzynarodowy holding ubezpieczeniowy. Grupę APRIL reprezentuje w Polsce 5 Spółek:

  • APRIL Polska Assistance Sp. z o.o.

zobacz więcej »

Dodaj opinię

18 Opinie

użytkownik
Ocena:
[Moderacja] Umowa zawarta na wyjazd 8 dni .Po powrocie do kraju na lotnisku pasażer uszkodził mi telefon mając pełne ubezpieczenie. \r\nPo 2 miesiącach odpowiedź iż nie wypłacą odszkodowania bo to stało się po przekroczeniu granicy RP . jakaś farsa.\r\nOdradzam każdemu to towarzystwo . skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam. Nie potrafią przeprowadzić prostej sprawy dot. zwrotu kosztów leczenia. Terminy z OWUmają gdzieś, pani prowadząca sprawę notorycznie kłamie i jeszcze ma fochy jak już łaskawie dzwoni do klientki. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Tragedia!!! Miesiąc czekam na wypłacenie odszkodowania - sprawca przyjął mandat, więc sprawa jest bezsprzeczna, a mimo to nie kwapią się do rekompensowania szkody. Jestem od miesiąca bez auta, ponieważ mogę wypożyczyć pojazd tylko na czas naprawy czyli dopiero jak wypłacą pieniądze (prawo tego nie reguluje). skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
współczuje osobom które przymierzają sie do walki z nimi skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
tragedia kontakt i podejscie do sprawy, wspolczuje przyszlym klientom skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ja z koleji mam dobre doświadczenia. Wyjazd rodziny do Grecji - ubezpieczenie z biura podróży. Jedno z dzieci (5 lat) się rozchorowało - zatrucie i temperatrura ponad 38 stopni. Szybki kontakt a lekarz pojawił się u mnie w hotelu w ciągu 90 minut i nie płąciłam ani grosza. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Likwidacja szkód? - KPINA! TRAGEDIA! Na połączenie czekałam 1 godzinę 45 minut. I się nie doczekałam. Nerwy mnie poniosły. Likwidator obiecuje i czaruje. Na e-maile nie odpowiada. Piszę pismo do Zarządu Firmy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
mialem do czynienia z tą firma ,ponad miesiac czasu nie mogli sie dogadać w sprawie kwoty za wymiane lustrka w VW-sporna kwota to 400 zł -,kiedy w koncu na koszt sprawcy wziąłem z wypozyczalni samochód reakcja była natychmiastowa ,ale niestety zauto z wypożyxzalni zostało zabrane 2 dni przed tym jak otrzymałem swoje z serwisu ,pan T,M-pracownik firmy -stwierdził ze i tak auto miałem o 4 dni za długo zero profesjonalizmu czysta amatorszczyzna skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ja również mam złe doświadczenia z firmą April. Od kwietnia przerzucają się ze mną, prosząc o coś nowego, tylko aby nie wypłacić odszkodowania z OC sprawcy. Nie polecam APRIL, a jeśli ktoś ma z nimi do czynienia to niech się uzbroi w cierpliwość. I tak nie wygra. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Czekam juz miesiąc czasu na wypłatę odszkodowania samochod stoi rozbity a oni nie potrafia nawet na email odpisiac kpina!!! skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »