Bank Credit Agricole

Adres siedziby:
Credit Agricole Bank Polska S.A.
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Infolinia Banku Credit Agricole:
Dla Klientów Indywidualnych:
801 33 00 00
+48 (71) 35 49 009 (również z zagranicy)

Dla małych i średnich firm:
801 333 666
+48 (71) 35 49 035 (również z zagranicy)

Dla Przedsiębiorstw:
801 70 65 50
+48 (71) 799 71 49 (również z zagranicy)

(386 opinii)

Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonal…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

386 Opinie

użytkownik
Ocena:
Jestem bardzo zadowolona z posiadania konta w Credit Agricole. Konto posiadam juz ponad 10 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodlo. Infolinia calodobowa, zawsze pomocna, krotki czas oczekiwania, niskie oplaty za konto. Polecam ! skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
W dniu 18.12.2019 nie można się w ogóle połączyć z działem reklamacji o zwrot prowizji od wcześniej wpłaconych kredytów. Gdyby bank zwracał prowizję tak jak inne banki nie było by takich problemów. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Zdecydowanie odradzam usługę CA Raty (zakup towarów na raty). Procedura zawarcia umowy z bankiem od czasu złożenia zamówienia w sklepie do wypłaty środków do sklepu to co najmniej 3 dni robocze. Co najśmieszniejsze, bank wysyła informacja z maila o nazwie "EKSPRESOWE raty"... skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Działa cenzura i moje komentarze są likwidowane. Powtarzam, w dniu 1.12.2019r w wiadomościach na Polsacie poruszono temat nie wypłacania przez banki należnych prowizji za wcześniejszy spłacony kredyt zgodnie z wyrokiem TSUE oraz zgodnie z regulaminem o kredytach konsumenckich i tak jak Credit Agrcol uchyla się po złożeniu reklamacji od spłaty należnych pieniędzy. Przedłuża o następne 30 dni i tym samym działa na zwłokę . Jest to bezczynność banku. Tym samym potęguje to lawinę interwencji do Rzecznika Finansów i przedłuża bezprawnie wypłatę należnych pieniędzy. W telewizji podkreślano że te banki które się wzbraniaja i nie wypłacają prowizji prędzej czy później i tak będą musiały respektować wyrok. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Credit Agrcol nie zwraca prowizji nawet przy złożeniu reklamacji. W dniu 1.12.2019r w wiadomościach Polsatu zaapelował do banków o respektowanie wyroku TSUE i nie odsłania kredytobiorców z kwitkiem. Prędzej czy później i tak muszą banki dostosować się do wyroku. Umniejdzy to sterty pism do Rzecznika Finansów. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
jestem nowym klientem tego banku,mam konta w kilku bankach ale tak nieczytelnego interfejsu internetowego w zadnym innym banku niespotkałem totalna porazka skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Paranoja z infolinią,człowiek dzwoni 2 dni A i tak nikt nie odbiera. Istny cyrk...zero kompetencji ze strony instutucji skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank, cofa się a nie rozwija. Nie mają pojęcia na jakim poziomie są inne banki. Czuję się upokorzona jako klient. Pewnie niedługo znikną z rynku. Zamykam konto. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Chciałam kupić pralkę za 1349zl..zapytanie siedzi w BIK, a zezakjp nie sfinalizowany, poprosiłam grzecznie o wycofanie zapytania. Dostałam na piśmie!!! prawie groźbę ze nie dość ze nie usuną to dwa lata będą przechowywać!!!! Szkoda, ze nie wiedzą, ze NSA wyrokiem sądu ukarał już taki jeden mądry bank, bo pan, tak jak i ja klientem banku nie był, zakupu nie dokonał. Więc ja sladem tego Pana do sądu podążę, i aż ręce zaciera na myśl, ze te odmowę na piśmie mam!!! Może jakieś odszkodowanie dostanę?? skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Przejęto moje konto w ONEY karta kredytowa AUCHAN , nie dość że zablokowali mi konto bo ktoś zapomniał przysłać mi smsa z nowym hasłem to jeszcze dodatkowo przy weryfikacji okazało się że błędnie wpisano mój adres do korespondencji. Dno i dziadostwo skomentuj opinię »
Dodaj opinię