Bank Credit Agricole

Adres siedziby:
Credit Agricole Bank Polska S.A.
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Infolinia Banku Credit Agricole:
Dla Klientów Indywidualnych:
801 33 00 00
+48 (71) 35 49 009 (również z zagranicy)

Dla małych i średnich firm:
801 333 666
+48 (71) 35 49 035 (również z zagranicy)

Dla Przedsiębiorstw:
801 70 65 50
+48 (71) 799 71 49 (również z zagranicy)

(386 opinii)

Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonal…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

386 Opinie

użytkownik
Ocena:
Bardzo jestem zawiedziony tym bankiem kazda zmiana na gorsze, strona nowa internetowa bardzo mało intuicjna trudna w obsłudze. Za wypłacie swoich własnych pieniędzy zapłaciłem 75 zł z funduszu parasolowy ambitnym. Raczej nie polecam tego banku, chyba że coś na kredyt to nawetok to jedyny atut tego banku. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
dno dno dno... gorszego banku w Polsce nie ma,......jak mozna dzwonic na infolinie pare dni i sie nie dodzwonic....porażka...... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
150 zł. Prowizji , za wypłatę SWOICH pieniędzy (!) Kpina. To tylko wbiło gwóźdź do trumny banku. Zmieniam konto. Reszta też beznadziejna. Mnóstwo opłat branych z konta przez bank (ubezpieczenia od ubezpieczeń itp ) o enigmatycznych noc nie mówiących nazwach .... [Moderacja] skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
[Moderacja] jedna wielka katastrofa . Infolinia nie dziala nikt nic nie wie . Bedac zagranica nie mozna nic zalatwic telefonicznie email ani poczta ,tylko osobiscie w oddziale banku . Na zalatwienie sprawy czeka sie miesiacami. Credit Agricole TO NAJGORSZY BANK ZE WSZYSTKICH . NIE POLECAM . OCENA ZERO skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam, mimo możliwości przelewu tradycyjnego 1 zł przy zakupie ratalnym, Pani informuje że takiej opcji nie ma. W santanderze jest.... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank w jakim miałam konto wieczne problemy wszystko załatwia się jedynie przez placówkę DNO TOTALNE!!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jak bym mógł to bym dał 0 najgorszy bank w Polsce ostrzegam wszystkich przed braniem jakich kolwiek pieniędzy czy zakładaniem konta infolinia wcale nie odbiera skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dno,dno i jeszcze raz dno.W placówce obsługa poniżej krytyki,połączyc się tel.graniczy z cudem.Chce odblokować kartę kredytową: w placówce to niemożliwe a dodzwonić sie nie można,jak mam to zrobić/ Wiem zmienić bank!!! skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Caly dzień dzwonienia na infolinię i nic. Jeszcze nigdy nigdzie tak dlugo nie dzwoniłam. Naprawdę nie rozumiem o co tam chodzi, niemozliwe jest by po godzinie wiszenia na telefonie nadal wszyscy konsultanci byli zajeci. Ja wszystko rozumiem,ale bez przesady! Jestem zmuszona udać się do placówki. I w sumie chyba pora zmienić bank. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie będę się rozpisywał, postaram się wypunktować : 1. Dodają do konta płatne usługi SMS - nic nie mówiąc, a miało być null 2.Panie nawet drukarki nie potrafią obsłużyć... naprawdę słabe. 3. Namówili mnie na to żeby żona była pełnomocnikiem do konta w razie W ( wypadek, śmierci ) - co zrobili dali jej kartę za którą trzeba płacić - przyszła mailowo. Nie chciałem, konto i karta miała być wyłącznie na moją osobę. 4. Konto internetowe juz zablokowane - telekod ... który?, nieczytelne, słabe .........nawet nie chcę mi się pisać. 5.Infolinia , połączenie z konsultantem niemożliwe , najlepszy jest tekst,, teraz się nie możemy połaczyć proszę dzwonić za chwilę i się rozłącza. MASAKRA. 6. Założyłem tylko z racji że przez 18 miesięcy otrzymam zwrot z raty kredytu ratalnego 15% - warunek to wpływ 3000 zł + jednorazowa płatność" ale to co się stało przechodzi wszelkie absurdy, na chwilę obecną niedziela i jestem bez dostępu do pieniędzy konta. Mało tego to telefonicznie wyliczono zwrot na kwotę blisko 590 zł przez 18 miesięcy, natomiast w placówce 500zł. Dlaczego ?. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »