Bank Credit Agricole

Adres siedziby:
Credit Agricole Bank Polska S.A.
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Infolinia Banku Credit Agricole:
Dla Klientów Indywidualnych:
801 33 00 00
+48 (71) 35 49 009 (również z zagranicy)

Dla małych i średnich firm:
801 333 666
+48 (71) 35 49 035 (również z zagranicy)

Dla Przedsiębiorstw:
801 70 65 50
+48 (71) 799 71 49 (również z zagranicy)

(386 opinii)

Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonal…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

386 Opinie

użytkownik
Ocena:
Dobry bank, jestem zadowolony. Ale szału nie ma. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bardzo kiepska obsluga, do tej pory - mimo ze splacilem kredyt - nie zwolniono zabezpieczen. Zdecydowanie nie polecam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Najgorsza obsługa z jaką się spodkałam!!! Ogólnie z przyznaniem kredytu nie miałam żadnych problemów. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Niestety... wiele wiele lat w Banku bo od 2000, jednak tym razem lekka przesada. Konto oszczędnościowe na 8% - pomyślałem "fajnie" - Bank wreszcie poszedł z duchem czasu - lepiej późno niż wcale, zatem warto skorzystać z oferty (pieniądze na koncie oszczędnościowym na 4% leżały już kilka miesięcy). Myślałem, że automatycznie dostanę na 3 miesiące dobre oprocentowania a okazało się, że... to tylko dla nowych środków :) Zatem - stary Klient jest Klientem niewartym uwagi i niech siedzi z dennym oprocentowaniem i się nie odzywa. Pieniądze już leżą na lokacie w mBanku a Lukasa już nigdy nikomu nie polece. Nie fair Drodzy Państwo, nie fair... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Od paru lat jestem w tym banku.Zawsze miła i profesjonalna obsługa.Tak jest w Kielcach! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
lukas bank jest najmniej profesjonalnym bankiem. Osoby w nim pracujące nie potrafią udzielić jednoznacznej i fachowej odpowiedzi na moje pytania.Za każdym razem kiedy do nich dzwonie słyszę inna odpowiedz na to samo pytanie:( Żenada nie polecam a wręcz ostrzegam przed tym bankiem. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »