Bank Millennium

Adres siedziby:
Bank Millennium SA
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Infolinia Banku Millennium:
801 331 331
+48 (22) 598 40 40 (również z zagranicy)

(413 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

413 Opinie

użytkownik
Ocena:
Po połączeniu banki to co prezentuje bank Millennium to chaos. Nikt nic nie wie, nagle znika telefon do haseł SMSowych, interface przez stronę www tragiczny. Nadchodzące płatności w przypadku posiadania więcej niż jedno konto możesz sobie sami policzyć z kalkulatorem w ręce. Brak podsumowania dla poszczególnych kont, brak wybrania dowolnego zakresu datowego, najmniejszy okres to miesiąc - no po prostu dramat. Zamiast lepiej jest gorzej, a na dodatek ciągle muszę jeździć do banku, bo ciągle jakiś kłopot.

Komentarze (1)

użytkownik
~ BANK MILENNIUM TO DRAMAT  •  2019-12-15
U mnie to samo. Eurobank był bezproblemowy. Teraz to dramat. Pobierają raty kredytu hipotecznego niezgodnie z harmonogramem spłat. To samo z ubezpieczeniem. Ciągle robią jakieś potrącenia i oczywiście z opisu nie wynika dlaczego. Tygodniami trzeba czekac na zwrot pieniędzy. W Eurobanku reklamacji Zero. Teraz w Millennium już 10. A to dopiero 2 miesiąc od połączenia.
dodaj komentarz +
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »