Bank Ochrony Środowiska

Adres siedziby:
BOŚ S.A
ul. Żelazna 32
00-832 Warszawa

Infolinia BOŚ Banku:
801 355 455
+48 (22) 543 34 34

(144 opinii)

Bank Ochrony Środowiska S.A. (BOŚ S.A.) funkcjonuje od 1991 r. i należy do 20 największych banków w Polsce. Od 1997 r. jego akcje są notowane…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

144 Opinie

użytkownik
Ocena:
infolinia to jakas masakra. czas oczekiwania na polaczenie ponad 40minut. do tego jest to numer odplatny. musialem zrezygnowac, bo szybciej dojechac do placowki niz sie do niej dodzwonic skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nowa strona internetowa nie działa. Ciągle problemy. Info "serwer nie odpowiada". Nawet przelewu ani doładowania nie można zrobić. Tragedia. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Straciłem godzinę na próbę połączenia się z konsultantem. Będę szukać nowego banku z nadzieją że będzie lepsza obsługa skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Logowanie do konta niemożliwe, wizyta w Banku i nadal nie działa, koszmar. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
niestety nie polecam tego banku , mało oddziałow, mało własnych bankomatów , praktycznie wyłącznie przy oddziałach , ciagle coś nie działa, a to PIN do karty , a od wczoraj nie da się zrobić płatności zakupów internetowych , przychodzi kod autoryzacyjny i dalej nic , jakby się strona zawiesiła , płatnosć nie przechodzi . bedę rezygnowac z tego banku . skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nowa strona internetowa do obsługi to jakiś żart czy zwykła pomyłka?? skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Jeśli ktoś zastanawia się nad kredytem hipotecznym w BOŚ banku -ODRADZAM! Nawet jeśli mają lepszą ofertę to nadrobicie różnicę aneksami i odsetkami u dewelopera, bo te Bank nie potrafi wypłacić transzy w terminie. Obsługa fatalna, ciężko doprosić się o informację (chyba, że: ?jest dobrze, ale trzeba czekać?, a przekraczacie już terminy). Bank dla ludzi o stalowych nerwach i sporym portfelem płacenia opłat, kar, prowizji i odsetek. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Szkoda czasu. Zupełnie niekompetentni pracownicy infolinii - czujesz jakbyś rozmawiał z warzywem. Nieprawidłowo opisane procedury. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Masakra piny do kart niedzialaja,wstyd robisz zakupy i nie możesz zapłacić bo transakcja odrzucona, nie mam siły skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Masakra najgorszy bank z istniejących (mam porównanie) godziny zmieniają jak im się podoba dzisiaj 17.04 już zamknięte i cały tydzień od 9.30 do 17 super już nawet nie 9 do 18 po co w końcu klienta mają gdzieś. Za każdym razem proste rzeczy stają się problematyczne, wpłata w EUR to już wyzwanie. Załatwienie kredytu było droga przez mękę i jakimś matrixem. Szczerze nie polecam omijać szerokim łukiem. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »