Bank Pocztowy

Adres siedziby:
Bank Pocztowy S.A.
Centrala Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 17
85-959 Bydgoszcz

Adres centrali w Warszawie:
Bank Pocztowy S.A.Centrala
Biuro w Warszawie
ul. Polna 11
00-633 Warszawa

Infolinia Banku Pocztowego:
801 100 500
+48 (52) 34 99 499 (również z zagranicy)

(263 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Bank Pocztowy

użytkownik
~ Janusz  •  2010-05-21
Wysokość oprocentowania: konto oprocentowane 5%. Dostęp internetowy: tylko taki dostęp mnie interesuje i narazie nie sprawiał kłopotów,poza tym mozna sprawdzić stan konta przez darmowe smsy. Obsługa klienta w placówce: nie korzystam. Oferta kredyt... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Bogumila  •  2010-05-10
Obsługa klienta w placówce: przykro, ale czas obsługi klienta w placówce pocztowej pozostawia wiele do życzenia czekanie w kolejce, a wiadomo jakie są kolejki na pocztach, to chyba pomyłka. nie każdy ma dostęp do internetu a co mają zrobić seni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Greg  •  2010-05-08
Dostęp internetowy: Ogólnie dostęp fajny. Autoryzacja przez sms lub kody z karty zdrapki.. Elastyczność oferty: Na niekorzyść oferty konta Banku pocztowego przemawiają zapisy w regulaminie. Bank w przyszłości może zażądać od posiadacza wpłat na ra... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marek  •  2010-04-27
Super! Szybko i bez żadnych formalności!
użytkownik
~ kali  •  2010-01-24
Obsługa klienta w placówce: No tu jest tragedia - czasem na poczcie trzeba wystac nawet i pol godziny, aby wyplacic swoja gotowke. Wysokość opłat i prowizji: Od poczatku miesiaca obnizyli oplaty za prowadzenie rachunku, takze plus (maly bo maly, ale daje. Oferta kart płatniczych: standard.
użytkownik
~   •  2009-12-18
Wysokość oprocentowania: 0%. Czyli nie za dużo :) Tyle i tylko tyle wynosi oprocentowanie standardowego konta w banku pocztowym. Ale z tego co widziałem na stronie www w Banku Pocztowym, . Dostęp internetowy: Nie sprawdzałem. Obsługa klienta w pla... zobacz całą opinię »

Produkty Bank Pocztowy

Kredyt w porządku oprocentowanie 12,99%, rata 113 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty Bank Pocztowy »

Oddziały Bank Pocztowy

Kraków Grochowska 2 zobacz na mapie »
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »