BNP Paribas

Bank BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa, Polska

(344 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o BNP Paribas

użytkownik
~ aga  •  2019-12-17
PORAŻKA I ABSOLUTNE DNO!!!Tak się złożyło że po migracji z Raiffeisena do PNB skończyła się ważność mojej karty debetowej. Jak się szybko przekonałam wydanie nowej karty dla banku PNB jest wyzwaniem iście herkulesowym!!! Od 2 miesięcy próbuję dop... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anon  •  2019-12-16
Całkowicie zawodny nowy system cofnął nas lata do tyłu, widać dostosowanie właściwości systemu do francuskiego systemu pracy, wszystko zajmuje wielokrotnie więcej czasu. Nikomu nie polecam, na wsparcie też nie ma co liczyć.
użytkownik
~ Guy  •  2019-12-15
W Bydgoszczy w raifaisenie wszystkie kasy czynne, a teraz jednia kasa przeważnie czynna bo druga osoba ciagle gdzieś wychodzi. Masakra tam ciagle kolejki są
użytkownik
~ były klient  •  2019-12-10
po migracji z rainansen to okazuje sie ze to złodzieje pobieraja opłaty za przelew w wysokosci 84 zł to chore sami zmieniaja z kredytu bezpiecznego na k. kredytowa nie zazdroszcze tym co brali k. hipoteczne w kredytach ,,niby bezpiecznych"
użytkownik
~ majo  •  2019-11-27
Wielka PORAŻKA! Po migracji z Raiffeisena do PNB same problemy. System Biznes Planet to amatorszczyzna. Może nadaje się do obsługi rachunku osobistego, z którego wykonuje się 5 przelewów miesięcznie, ale zupełnie nie jest przystosowany do obsługi ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Rafał  •  2019-11-27
Beznadziejny interfejs nowej strony po migracji z Raiffeisen do BNP Paribas, nie ma historii transakcji starszej niż 90 dni, brak filtrów umożliwiających wyszukiwanie po adresach rachunków czy nazwach, mam nadzieję że to się jeszcze zmieni...

Produkty BNP Paribas

Kredyt gotówkowy oprocentowanie 12,99%, rata 107 zł przejdź do wniosku »
Kredyt gotówkowy rata 1 128 zł, oprocentowanie 9.9%, suma kosztów 15.99% przejdź do wniosku »
Lokata standardowa w PLN oprocentowanie 0,01%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty BNP Paribas »

Oddziały BNP Paribas

Kraków Lubicz 23 zobacz na mapie »
Kraków Jasnogórska 1 zobacz na mapie »
Kraków Al. Marszałka F. Focha 1 zobacz na mapie »