BNP Paribas

Bank BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa, Polska

(344 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o BNP Paribas

użytkownik
~ Barbara  •  2019-11-26
Najgorszy bank ze wszystkich nastawiony...\r\n\r\n...WYŁĄCZNIE na to, żeby wydoić klienta. Mam tam kartę kredytową założoną jeszcze w Raiffeisen Polbank. Przed połączeniem z Paris Bas, ten gwarantował nam utrzymaniem wszystkich zawarych umów i ni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ vitia  •  2019-11-25
Miałem konto w Raiffeisenie, po wchłonięciu tych kont przez BNP (2 tygodnie temu), jest jakiś cyrk z moimi kontami. Nie mogę przelewać pieniędzy z i na jedno z kont, mam dużo gorsze warunki niż wcześniej. Codzienne wizyty w placówce nic nie wnoszą... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ AM  •  2019-11-15
Dno, dno i jeszcze raz dno!!!!!!!!!!!!!!!!! Byliśmy w BGŻ (nie byliśmy zadowoleni), wynieśliśmy się do Raiffeisen (współpraca ok) a teraz wciśnięto nas na powrót do syfiastego BGŻ (obecnie PNB Paribas) i znowu się bujamy. Po przenosinach nie jeste... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ tamara  •  2019-11-14
Trageia tam nikt nic nie wie o własnych rachunkach
użytkownik
~ Ola  •  2019-11-14
Bank to jakaś porażka. Pracownicy nie potrafią udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania. Obiecują kontakt a później nikt się nie kontaktuje. Po otwarciu konta nigdy nie otrzymałam karty do konta a wniosek został wbudowany. Porażka.
użytkownik
~ Adam   •  2019-11-14
Po aktualizacji 11 listopada to jest jedna wielka porażka !!! Jesli w przeciagu tygodnia nie poprawi sie aplikacja oraz sama strona to bede zmuszony zakmnac konto. Dzwoniac na ifnolinie nie ma co liczyc na pomoc bo widze, że i oni się gubią.

Produkty BNP Paribas

Kredyt gotówkowy oprocentowanie 12,99%, rata 107 zł przejdź do wniosku »
Kredyt gotówkowy rata 1 128 zł, oprocentowanie 9.9%, suma kosztów 15.99% przejdź do wniosku »
Lokata standardowa w PLN oprocentowanie 0,01%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty BNP Paribas »

Oddziały BNP Paribas

Kraków Lubicz 23 zobacz na mapie »
Kraków Jasnogórska 1 zobacz na mapie »
Kraków Al. Marszałka F. Focha 1 zobacz na mapie »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »