BNP Paribas

Bank BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa, Polska

(344 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

344 Opinie

użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank ze wszystkich nastawiony...\r\n\r\n...WYŁĄCZNIE na to, żeby wydoić klienta. Mam tam kartę kredytową założoną jeszcze w Raiffeisen Polbank. Przed połączeniem z Paris Bas, ten gwarantował nam utrzymaniem wszystkich zawarych umów i nie przestrzegają ich, mimo złożonych deklaracji, za wszystko trzeba płacić: za każdy przelew internetowy 10zł minimum mimo, że w umowie mam to za darmo, za wycofanie niezrealizowanego jeszcze przelewu 24zł, a w PKO BP mogę to zrobić jednym kliknięcie za darmo, sama, za każdą wypłatę z bankomatu minimum 10zł - a w umowie mam to zagwarantowane za darmo ! Nie mogę już ściągnąć wyciągu tylko udostępniają mi historię za 90 dni !!! A gdy potrzebowałam wyciąg wcześniejszy to musiałam zapłacić 100zł, w Santanderze, którego nie jestem klientką zapłaciłam za to samo 50zł. Po raz pierwszy spotykam się z takim [Moderacja]

Komentarze (1)

użytkownik
~ Jan Kowalski  •  2020-01-30
Sama prawda. Dochodzą jeszcze problemy z przekształconymi na Karty Kredytowe kredytami "bezpiecznymi" po Raifeisenie. Wcześniej informowali o samych korzyściach jakie przyniesie przekształcenie tych kredytów w karty i potem przysyłali tylko karty. Zapewniali że nic się nie zmieni. A teraz nękają ludzi telefonami z windykacji i żądają spłacania kredytu w niemal 100% wyższych kwotach. Do tego jeszcze bardzo chamskie i wulgarne zachowanie "konsultanów", choć nie wszystkich. Na reklamacje nie odpowiadaję tylko doliczają kolejne kwoty do wykorzystanego limitu. Dno jakiego jeszcze nikt nie widział!
dodaj komentarz +