BNP Paribas

Bank BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa, Polska

(344 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

344 Opinie

użytkownik
Ocena:
Dno, dno i jeszcze raz dno!!!!!!!!!!!!!!!!! Byliśmy w BGŻ (nie byliśmy zadowoleni), wynieśliśmy się do Raiffeisen (współpraca ok) a teraz wciśnięto nas na powrót do syfiastego BGŻ (obecnie PNB Paribas) i znowu się bujamy. Po przenosinach nie jesteśmy w stanie zrobić przelewu walutowego- system nie przyjmuje danych, które są na 100% poprawne. Od kilku dni dzwonimy na infolinię- koszmarny czas oczekiwania, przerzucanie od osoby do osoby i zero konkretów- za to sterta głupich pytań weryfikacyjnych i nieustanne tłumaczenie tego samego problemu każdej kolejnej osobie. Czat dostępny na koncie nie działa- nieustannie ładuje tzw. 'ustalanie kolejki'. W oddziale również ręce rozkładają- nie ma z kim gadać. Złożona pisemna reklamacja do banku- odpowiedzi brak, bo mają na to 30 dni. Oni może mają, ale nasz kontarhent tyle czekać nie będzie. Porażka! Nigdy więcej! Właśnie się przenosimy do innego banku i innym radzę to samo.

Komentarze (3)

użytkownik
~ Kęsicki Stanisław  •  2019-11-21
Mam podobny problem byłem w Raiffeisen banku było ok teraz nawet karty nie mogę aktywować od dwuch dni szlak człowieka może trafić. Odsyłaja jeden do drugiego bez żadnego rezultatu właśnie podjołem decyzje o zmianie
użytkownik
~ Wojtek  •  2019-11-26
Potwierdzam poprzednią opinię. Beznadzieja totalna. Przelewy walutowe zlecone tydzień temu nadal nie są zrealizowane. Moi kontrahenci pytają dlaczego nie płacę na czas A ja nie mogę ustalać od banku rzadnego rozsądnego tłumaczenia. Co ciekawsze przelewy wyszły z mojego konta tydzień temu. Na trzeci dzień dostałem maila z informacją o ich wstrzymaniu wraz z pakietem pytań na które bank oczekuje odpowiedzi. Odpowiadając zdradzam tajemnice handlowe wypracowywane przez moją firmę latami. Pieniądze nie dotarły do celu ale też nie mam ich na koncie. Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów tego banku przed jakimikolwiek z nim relacjami. Obecnych klientów nie muszę ostrzegac bo sami widzą co się dzieje.
użytkownik
~ kondor  •  2019-11-26
Przerabiałem ten sam problem. Już to robimy udowodniłem im że to ich wina. Pozdrawiam
dodaj komentarz +