Dialog Plac Jana Pawła II 1
50-136 Wrocław

(28 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Dialog

użytkownik
~ Snake  •  2014-06-03
Uważajcie na oszustów z Dialogu / Netii ! Rok... ...temu podpisałem umowę z Dialogiem na promocyjny internet 50 Mb/s. Prędkość mierzona kilkadziesiąt razy w tym okresie nie przekraczała 28 Mb/s. Po rozmowie z infolinią dowiedziałem się, że moj... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Tomek5466  •  2014-02-28
Witam, wszystko tylko nie ta firma! Mamy u nich internet, zgłoszenie awarii było zrobione 8 dni temu. Dzwonię codziennie, nic nie pomaga. Dodam, że to internet na firmę i każdego dnia bez dostępu do internetu mamy straty. Wczoraj pan w infolinii t... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ robor   •  2014-01-20
Odradzam , firma nieuczciwa , faktury niezgodne z umową musiałem kilkakrotnie reklamowac , uznane reklamacje a jak wypowiadałem umowę to zaraz kilka telefonów z Dialogu abym został i nowe obiecanki cacanki. Oszuści , nigdy żadnej umowy z tym złodziejami !
użytkownik
~ Witek  •  2013-12-29
dziadostwo, nie polecam, chyba że lubisz weekendy bez internetu
użytkownik
~ Hucky  •  2013-11-18
To oni jeszcze sa na rynku? Dialog to banda złodziei bez honoru i bez żadnego podejścia do klienta. Firma Dialog no najgorsza firma telekomunikacyjna z jaka kiedykolwiek miałem do czynienia. Oszuści i naciągacze z Telefonii Dialog powinni zejść z ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zawiedziony klient  •  2013-10-10
W 7 miesięcy po wygaśnięciu umowy, gdy wyrzuciłem wszystkie faktury i dowody oszukańcza firma "Dialog" wpłaty zaczęła mnie przy pomocy firm windykacyjnych o rzekomo niezapłaconą fakturę. Jest to celowa praktyka, mającą na celu naciąganie klientów,... zobacz całą opinię »