Dialog Plac Jana Pawła II 1
50-136 Wrocław

(28 opinii)

Opinie o Dialog

użytkownik
~ Snake  •  2014-06-03
Uważajcie na oszustów z Dialogu / Netii ! Rok... ...temu podpisałem umowę z Dialogiem na promocyjny internet 50 Mb/s. Prędkość mierzona kilkadziesiąt razy w tym okresie nie przekraczała 28 Mb/s. Po rozmowie z infolinią dowiedziałem się, że moj... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Tomek5466  •  2014-02-28
Witam, wszystko tylko nie ta firma! Mamy u nich internet, zgłoszenie awarii było zrobione 8 dni temu. Dzwonię codziennie, nic nie pomaga. Dodam, że to internet na firmę i każdego dnia bez dostępu do internetu mamy straty. Wczoraj pan w infolinii t... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ robor   •  2014-01-20
Odradzam , firma nieuczciwa , faktury niezgodne z umową musiałem kilkakrotnie reklamowac , uznane reklamacje a jak wypowiadałem umowę to zaraz kilka telefonów z Dialogu abym został i nowe obiecanki cacanki. Oszuści , nigdy żadnej umowy z tym złodziejami ! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Witek  •  2013-12-29
dziadostwo, nie polecam, chyba że lubisz weekendy bez internetu dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Hucky  •  2013-11-18
To oni jeszcze sa na rynku? Dialog to banda złodziei bez honoru i bez żadnego podejścia do klienta. Firma Dialog no najgorsza firma telekomunikacyjna z jaka kiedykolwiek miałem do czynienia. Oszuści i naciągacze z Telefonii Dialog powinni zejść z ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zawiedziony klient  •  2013-10-10
W 7 miesięcy po wygaśnięciu umowy, gdy wyrzuciłem wszystkie faktury i dowody oszukańcza firma "Dialog" wpłaty zaczęła mnie przy pomocy firm windykacyjnych o rzekomo niezapłaconą fakturę. Jest to celowa praktyka, mającą na celu naciąganie klientów,... zobacz całą opinię »